Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiemet „metų naujokų“ kategorijoje lietuviškuose Hip-Hop apdovanojimuose nominuota grupė „8 kambarys“ gerbėjams pristato dar vieną kūrinį.

Šiemet „metų naujokų“ kategorijoje lietuviškuose Hip-Hop apdovanojimuose nominuota grupė „8 kambarys“ gerbėjams pristato dar vieną kūrinį.

REKLAMA
REKLAMA

 Trečius metus gyvuojanti grupė savo kūryba su repo muzikos gerbėjų auditorija dalintis pradėjo tik prieš metus. „Ilgą laiką ieškojome savęs, savo skambesio, bendros geros koncepcijos. Mąstėme, kaip norime save pristatyti klausytojui. Tikime, kad Lietuvoje repas gali būti ne vien „pogrindinis“, bet ir pasiekiantis platesnę auditoriją. Pastaraisiais metais repo lygis Lietuvoje sparčiai kilo ir mes tikime, kad galime prie to prisidėti“, – viliasi „8 kambarys“ narys Deividas Alejūnas.

REKLAMA
REKLAMA

Reperiai sako, kad visus darbus stengiasi atlikti kuo kruopščiau, deda labai daug pastangų, todėl klausytojams neretai naujienų tenka palaukti ilgiau.

„Į kiekvieną savo kūrinį įdedame visą savo širdį ir 110% darbo. Todėl dažnai kūrybinis procesas užtrunka. Pagauti įkvėpimo kūrinį galime parašyti per vakarą. Tačiau vis tiek jį „šlifuojame“ ir brandiname dar bent porą mėnesių. Mums neužtenka vien įkelti dainos į internetą. Planuojame, nes nepasikliauname atsitiktinumais. Tai atsispindi mūsų kūryboje : „Sėkmės nekviečiu, ji pas mane atšliauš keliais“ (eilutė iš artėjančios dainos)“, – patikina grupės narys Karolis Talutis.

Naują dainą „Einu iš proto“ – „8 kambarys“ brandino apie pusę metų. „Dainą parašėme rugsėjo mėnesį, tačiau iki jos išleidimo keitėsi ir žodžiai, ir aranžuotė, ir priedainis. Norėjome, kad kiekvienas čia atrastų dalelę savęs. Visi mes vienaip ar kitaip gyvenime einame iš proto. Meilė, emociniai išgyvenimai, džiaugsmas – visa tai galima atrasti mūsų dainoje. Kiekvienas ją atras savaip. Eiti iš proto nėra blogai. Tai ženklas, kad mes vis dar jaučiame, gyvename“, – tikina D.Alejūnas.

REKLAMA
REKLAMA

„8 Kambarys“– tai ne vien grupė, tačiau ir įrašų studija, kuri jau dabar prodiusuoja atlikėjus. „Orientuojamės į vakarietišką ir skandinavišką muzikos leidybinį modelį. Turime griežtą struktūrą ir veiklos viziją. Visa tai kuruoja muzikos leidėjas ir „8 Kambarys“ projektų vadovas Ričardas Fedasiukas“, – papildo Karolis Talutis.

Reperiai prasitarė, kad vienam iš sekančių grupės kūrinių planuoja sukurti ir vaizdo klipą. Tačiau prieš tai – naujausias dueto kūrinys „Einu iš proto“. „Užsimerkite ir eikime iš proto kartu.“ – linki grupės nariai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų