Naują dainą pristatantis „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius: seniai svajojau niekam nepataikauti

Seniai svajojau parašyti dainą nepataikaudamas kitiems ir išlikdamas sąžiningas sau“, – taip populiarios vaikinų grupės „Pikaso“ narys Valdas Kabutavičius apibūdina savo naują kūrybos dainą „Kažkada“.

Muzikos ir pramogų pasaulyje daugiau nei dešimt metų besisukantis atlikėjas pasakoja, kad kuriant šią dainą mintyse įsivaizdavo jam ypač magišką laiką – rugpjūtį. 

„Man šis mėnuo asocijuojasi su vaikyste ir kiemo draugais, su paauglyste ir pirmomis meilėmis, kurioms ne visuomet išdrįsdavau prisipažinti apie savo jausmus. Ir galų gale, rugpjūtis man yra apie ramybę, kada viskas aplink sulėtėja“, – pasakoja V. Kabutavičius.

Valdas neslepia, kad kūrybinis dainų procesas neretai ilgai užtrunka ir yra sudėtingas, tačiau daina „Kažkada“ gimė neįtikėtinai greitai ir paprastai.

„Atrodo, pirmo prisėdimo prie gitaros metu gimė žodžiai ir melodija, antrasis prisėdimas jau buvo studijoje. Viskas įvyko taip greitai todėl, kad iš anksto girdėjau ir mačiau kūrinio spalvas, tiksliai žinojau, ko noriu“, – džiaugiasi atlikėjas ir priduria, kad šiuo metu įgyvendina vieną didžiausių savo svajonių – įsirenginėja įrašų studiją, todėl atėjus rudeniui nusimato daug produktyvaus laiko joje ir daug naujų kūrinių.

REKLAMA

„Jau dabar esu parašęs tiek dainų, kad drąsiai gautųsi albumas. Ko trūksta – tai techninio darbo studijoje. Kadangi nemažai kuriu ir kitiems atlikėjams, dažnai save nustumdavau į paskutinę vietą. Visgi, dabar turėdamas studiją žadu išnaudoti kiekvieną laisvą minutę“, – kūrybiniais ateities planais dalinasi Valdas ir linki savo klausytojams gražios vasaros, kažką įsimylėti ir negalvoti, kad vasara jau baigiasi!

Išgirskite naują Valdo Kabutaviiaus kūrinį „Kažkada“:


Rašyti komentarą...
S
Sigita
2020-08-20 09:20:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabu, šaunuolis
Atsakyti
0

L
Liudmila
2020-08-21 21:48:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Muzika graži, žodžiai prasmingi, ne du akordai. Bet kažkaip vistiek norėtusi linksmiau. Man vistiek patiko
Atsakyti
-1

S
Skaitytojas
2020-08-21 14:55:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kampo nepagaunat? Kuo dažniau tokias nesamones viešumoj darys, tuo dažniau apie jį kalbės. Nemokama reklama. Manau bobutės apie jį sužinojo irgi pirmą kartą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų