Tv3.lt vasara

Atslenka tikra lietuviška vasara: orai akivaizdžiai vėsta

74
Antradienio orus Europoje lems iš vakarų į rytus nutįsusi aukšto slėgio sritis ir žemas slėgis šiaurėje bei pietuose. Visame žemyne vyraus saulėti orai, bet debesuota bus jo viduryje, rytuose ir vakaruose, sako sinoptikas Naglis Šulija. Vis dar labai karšta bus pietuose ir pietryčiuose. Bet per Vakarų Europą į rytus plaukia gaivių orų banga. Romoje rytoj saulėta ir 37 laipsniai karščio, Barselonoje irgi saulėta ir 27 laipsniai šilumos.

Sostinėje vyksta „Midsummer Vilnius“ vasaros pusryčiai: į renginį susirinko būrys žymių žmonių

Trečiadienį žinomi žmonės rinkosi į Vilniaus širdyje esantį „Hotel Pacai“ viešbučio kiemelį. Čia vyko vėlyvieji vasaros pusryčiai, kartu ir vidurvasario festivalis „Midsummer Vilnius“. Renginyje organizatoriai pasidalijo maistu ir skambiais pasakojimais apie 7 kartą rengiamą „Midsummer Vilnius“ festivalį.

Įspėja dėl artėjančio karščio Lietuvoje: nedarykite šių klaidų

Artėja ilgasis savaitgalis ir sinoptikai turi džiugių žinių – penktadienį termometro stulpeliai kils iki 25, o savaitgalį net iki 27 laipsnių šilumos. Pats metas pasimėgauti saulės spinduliais, tačiau specialistė primena, kad tai reikia daryti atsakingai ir saugoti savo odą. Artėjančiais ilgojo savaitgalio karščiais mėgaukitės su saiku ir, svarbiausia, nepamirškite į savo krepšius įsidėti apsauginio kremo nuo saulės, nes kitaip pasekmės gali būti liūdnos.

Dua Lipa Kauno širdyje surengė išskirtinį vakarėlį: į renginį susirinko gausus būrys žinomų žmonių

Sekmadienį vienam vakarui Kauno centre duris atvėrė išskirtinis Dua Lipos klubas. Muzikos leidybos kompanija „Warner Music Baltics“ pakvietė žinomus žmones atšvęsti rekordus visame pasaulyje sumušusio albumo „Future Nostalgia“ sėkmę. Tą patį vakarą Kaune Dua Lipa rengia vienintelį pasaulinio turo koncertą Baltijos šalyse.

Simona ir Mindaugas Lipniai draugams surengė vasarišką grilio vakarėlį: pasirodė ir Ingrida Martinkėnaitė su šeima

Daugelis vasaros laukia ne tik todėl, kad šiluma maloniai nuteikia kasdienybę, o vakare po darbų gali atsigaivinti šiltame ežere, bet ir dėl gomurį glostančių, kepsninėse ruoštų valgių. Nuomonės formuotojai, parduotuvės „Simitri“ įkūrėjai Simona ir Mindaugas Lipniai surengė jaukų ir gardų vakarą, kurio metu svečiai ragavo šeimininkų pamėgtus barbekiu patiekalus.
Į viršų