Natalija Bunkė užfiksavo snaudžiančią Godą: išvysk nuotrauką!

 Rugsėjo mėnesį pramogų pasaulį pasiekė netikėta žinia – legendinė merginų grupė „YVA“grįžta! Tai buvo didžiulė staigmena, tačiau merginos nieko nelaukė ir kibo į darbus. 

17

„Pripažinkime, nuo tada, kai prieš penkerius metus iširo grupė, nieko panašaus Lietuvos scenoje į „YVĄ“nebuvo. Niekam nepavyko atkartoti ir mūsų sėkmės. „YVA“savo fonotekoje turi penkis albumus, iš kurių net trys tapo platininiais”, – sakė Natalija Bunkė.

Tad netrukus puikiai pažįstama merginų grupė pradėjo repetuoti, puikiai žinomoms dainoms suteikė naujų atspalvių ir suskubo koncertuoti. Grupė „Yva“ labai greitai sulaukė pasiūlymo aplankyti ir tautiečius Anglijoje.

Būtent šį savaitgalį merginos koncertą surengė Londone, kur paskutinį kartą lankėsi prieš dešimtmetį.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė pasidalijo visus pralinksminusia nuotrauka

Jos taip pat koncertavo Peterborough mieste, kur tautiečiams padovanojo įspūdingą koncertą. Visgi prieš pat jį Natalija Bunkė suspėjo įamžinti smagią akimirką. Keliaudama iki koncerto vietos Goda užmigo, o Natalija viską nufotografavo.

„Miegančioji gražuolė ir pabaisa“, - šmaikščiai parašė moteris.

Komentatoriai teigia, kad Goda miegodama atrodo labai gražiai. Visgi atlikėjas Sezzy juokavo, kad „pamačiusi nuotrauką Goda tave užmuš“.

Naujai aranžavo senus hitus

Goda Alijeva prisipažino, kad tik išgirdusi naujas senųjų „YVOS“ dainų aranžuotes ryžosi pasakyti tvirtą „Taip”. „Pripažinkime, tai, kas skambėjo prieš dešimtmetį, dabar atrodo kaip mergaitiškas šėliojimas. Tačiau naujai atgimusioje grupėje atgumsta naujai ir dainos. Naujos jų versijos mane veža. Todėl tikiu, kad „užveš” ir visus mūsų gerbėjus”, – sakė ji.

Natalija Bunkė žada, kad senosios grupės „YVA“gerbėjai neturėtų nusivilti. Ne tik senos dainos atgimsta naujai, bet ir senuosius sceninius kostiumus žiūrovai išvys visiškai „atšviežintus”. Vienų kostiumų autorė – neseniai prekinį savo vardo ženklą pristačiusi Goda Alijeva. Kitus kostiumus kūrė pati Natalija Bunkė.

REKLAMA

„YVA“ – trumpalaikis projektas

Visos trys pop scenos divos prisipažįsta, kad naujai atgimusi YVA yra laikinas projektas. „Nieko nėra amžina. Mes niekam nieko neįsipareigojusios. „YVA“ gyvuos tiek, kiek mums pačioms bus smagu”, – tvirtino Natalija. „Nesame jau tos jaunos panelytės, kurios į sceną ėjo kažką įrodyti. Šįkart YVA kitokia – mes į sceną lipame gerai praleisti laiką ir kad gerai laiką praleistų tie, kurie mūsų pasiilgo”, - sakė Goda Alijeva.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų