Natalija Bunkė stebina toliau: kūną papuošė dar viena tatuiruote

Iš pažiūros Natalijos Bunkės kasdienis įvaizdis labiau primena švelnios ir net šiek tiek saldžios moters įvaizdį, tačiau toks pirmas žvilgsnis – klaidinantis. Moteris šiandien ryžosi jau ketvirtai tatuiruotei. Neseniai visus nustebinusi dideliu piešiniu ant šlaunies, dainininkė šį kartą po krūtine išsitatuiravo grandines su spygliais ir anglišku užrašu.

24

Šį kartą tatuiruotei Natalija pasirinko intymią vietą po krūtine. Pasirinktas užrašas taip pat intriguoja – „Mergina su spygliais“. Pirmąjį piešinį moteris pasidarė prieš maždaug dešimt metų, tačiau jis šiuo metu jau yra perpieštas ir turi kitą reikšmę. Dainininkė taip pat turi tatuiruotę ant rankos ir piršto.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė stebina toliau: kūną papuošė dar viena tatuiruote

Pirmą kartą gerbėjai Natalijos tatuiruotę išvydo atsikūrusios grupės „YVA“ fotosesijoje. Tuo metu trumpas sijonėlis parodė ištatuiruotą magnoliją. O neužilgo magnoliją papildė ir didžiulis feniksas, kuris išpieštas ant kairės moters šlaunies. Paskutiniųjų Natalijos tatuiruočių autorius – Raimondas Miškinis, geriau žinomas kaip „Raimis Tatoo“.

Nors Natalija niekada nevengė intriguoti, o kartais net šokiruoti savo gerbėjų, šį rudenį ji kaip niekada pilna siurprizų. Rugsėjį moteris prikėlė grupę „YVĄ“, kuri ir vėl subūrė pirmąsias grupes nares: Godą Alijevą ir Kristiną Ivanovą.

Moteris neslėpė, kad dabar scenoje jaučiasi ir atrodo daug geriau nei prieš dešimt metų. „Mes dabar atrodome žymiai geriau, nei prieš 10 metų – kodėl nepakvailioti? Scenoje tikrai užkursim tikrą pirtį ir nei vienas tuo neabejoja. Visos esam profesionalės ir kiekviena skirtinga, mes ne klonai – kiekviena su savo istorija ir patirtimi“, – teigia Natalija.


Rašyti komentarą...
d
dutis
2016-10-12 18:02:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
baigia visai sudziuti matyt meileje nebesiseka tai ir darkosi kad atkreipti demesi net neidomu ka ji ten tatuiruojas negi nera apie ka rasyti
Atsakyti
0

M
MANAU
2016-10-12 18:36:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
NUSIBODO JAU NESKANU
Atsakyti
0

g
galvoju
2016-10-12 19:17:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Metai padaro savo, sensta ir pradeda isprotet.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų