Natalija Bunkė prakalbo apie svorį: anksčiau buvau perkarusi, dabar – sultinga

Šį sekmadienį – ilgai lauktas TV3 projekto „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ finalas. Jo metu pirmą kartą Lietuvos istorijoje paaiškės, kuris mūsų šalies dešimtmetis yra pats geriausias. TV3 istorinio-pramoginio šou scenoje pasirodys populiariausi šių dienų atlikėjai. Scenoje pasirodymą surengs ir grupė „Yva“. Ji atliks dainą „Paukštelis“.

61

Grupės įkūrėja Natalija Bunkė vadinama pramogų pasaulio vilke. Moteris jau keturiolika metų sėkmingai koncertuoja, ji nuolat dalyvauja įvairių laidų filmavimuose, dalina interviu žurnalistams. Grupė „Yva“ tapo populiari vos susikūrusi. 2006 metais pasirodęs albumas „Berniukams“ buvo itin klausomas. Grupės dainos nuolat sukosi radijo stočių eteryje, o merginos sulaukdavo daugybės pasiūlymų koncertuoti.

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Bunkė – apie grupės „Yva“ populiarumo paslaptį, pinigus ir šlovės kainą

„Aš nesupratau, kas darosi. Kur tik pasisukdavai, grodavo daina „Paukštelis“. Gatvėje mane pradėjo atpažinti, gyvenimas pasikeitė kardinaliai. Turėjome turą per Lietuvą. Ant scenos pradėjus dainuoti naują dainą, žmonės antrą priedainį jau dainuodavo kartu su mumis. Buvo labai smagu“, – apie užliejusią populiarumo bangą kalba N. Bunkė.

Vasaromis grupės „Yva“ per savaitę laukdavo penki koncertai. Rugpjūčio mėnesį dainininkės jausdavo didžiulį nuovargį, išsekimą. Tačiau užlipus į sceną viskas pasikeisdavo – jėgos grįždavo: „Ir dabar vasarai yra suplanuoti trys, keturi koncertai. Anksčiau po pasirodymų dar vykdavome pasilinksminti, neskaičiuodavome laiko. O dabar vykstu namo. Griežtai planuoju savo dienotvarkę, linksmybės po koncerto yra labai retas atvejis. Esu labai veikli. Ši savybė man gyvenime labai padeda.“

N. Bunkė neslepia, kad populiarumas atnešė ir finansinę naudą. Moteris kartu su tuometiniu savo vyru Deivydu Zvonkumi pasiėmė paskolą ir pasistatė namą Klaipėdoje. Dainininkė sako, kad niekada nebuvo labai išlaidi, pinigus leisdavo tik reikalingiems dalykams. Sunkiausiai Natalijai sekėsi suvaldyti užgriuvusius skandalus. Moteris džiaugiasi, kad pavyko pasimokyti iš savo klaidų ir dabar pavyksta juos užgesinti.

REKLAMA

TV3 laidos „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ viešnia mano, kad grupės išgarsėjimo paslaptis buvo originalumas. „Yva“ merginos tuometinėje pop muzikos scenoje atrodė labai drąsios, jų apranga buvo mergaitiškai viliojanti. Beje, grupės įvaizdžiu nuo jos susikūrimo iki dabar rūpinasi pačios grupės narės. Dažniausiai kostiumus siuva N. Bunkė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų