Natalija Bunkė jau susirado naują gerbėją?

Grupių „Pop Ladies“ ir „YVA“ narė Natalija Bunkė sulaukė malonios gerbėjo dovanos. Atlikėją nepažįstamasis nudžiugino gigantiška rožinių gėlių puokšte.

42

„Kai išeidinėji iš namų pikta kaip velnias!!! Ir tarp durų sutinki berniuką… Sako: „atsiprašau, man liepė perduoti. Sakė, rožiniam uraganui!!! Na, tai prisipažinkite, kas?“, – socialinėje erdvėje klausė N. Bunkė.

Rožiniu uraganu N. Bunkė pavadinta ne šiaip sau. Praėjusią savaitę atlikėja paskelbė apie legendinės grupės „YVA“ atsikūrimą. Merginų susivienijimą dainininkė pavadino „Uraganu“ ir prižadėjo nusiaubti šou pasaulį.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Natalija Bunkė susirado naują gerbėją?

„Pripažinkime, nuo tada, kai prieš penkerius metus iširo grupė, nieko panašaus Lietuvos scenoje į „YVĄ“nebuvo. Niekam nepavyko atkartoti ir mūsų sėkmės. „YVA“savo fonotekoje turi penkis albumus, iš kurių net trys tapo platininiais”, – sakė Natalija Bunkė.

Didžiausia staigmena grupės „YVA“gerbėjams – Godos Alijevos sugrįžimas. Prieš dešimtmetį Goda paliko grupę ir tapo kolektyvo „69 danguje” nare. „Man buvo tik šešiolika, kai pradėjau savo muzikinę karjerą. Bet būtent „YVAI“ir Natalijai Bunkei turiu dėkoti už pradžią”, - sakė Goda Alijeva.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų