• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
60

Dainininkė Natalija Bunkė atvira – papuošalai jos gyvenime užima svarbų vaidmenį. Žinoma moteris nuolat matoma koncertuose, išskirtiniuose renginiuose, ją socialiniuose tinkluose stebi šimtai tūkstančių sekėjų,  tad stilius ir įvaizdis nuolat aptarinėjami daugybės žmonių.

Antradienio vakarą Šiaulių „Akropolyje“ duris atvėrė viena prabangiausių juvelyrinių dirbinių parduotuvių šalyje – „Marry Me by Ribas“.

Renginio nepraleido N. Bunkė, kuri išsirinko kelias dešimtis tūkstančių kainuojantį papuošalą su deimantais.

„Papuošalai su deimantais yra nemirštanti klasika. Nors scena mane įpareigoja nuolat eksperimentuoti su įvairiais įvaizdžiais, papuošalais ir ten galiu būti labai įvairi, gyvenime esu kitokia.

Kasdienybėje mėgstu klasikinį stilių, man labai svarbi kokybė, o kalbant apie papuošalus juos renkuosi itin atsakingai. Yra daugybė moterų, kurias žavi gausybė papuošalų, blizgučių ir jos juos mielai demonstruoja aplinkiniams. Aš net rinkdamasi papuošalą, kuris mane lydės įprastomis dienomis, tą darau skirdama ypač daug laiko.

REKLAMA
REKLAMA

Man svarbu, kad juvelyrinis dirbinys būtų toks, kuris nevaržys kasdieniniame gyvenime ir taip pat juo bus galima puoštis ypatingomis progomis“, – įžvalgomis apie papuošalus dalijosi N.Bunkė.

REKLAMA

Renginio nepraleido ir garsenybių itin mėgstama dizainerė Airida Skrickienė, vyrams skirto žurnalo „L’Officiel Hommes“ redaktorius Saugirdas Vaitulionis bei kiti. 

Deimantų namų įkūrėjas Alonas Ribas džiaugiasi, kad jo palaikyti ir kartu atšvęsti naujo salono atidarymo atvyko gausus būrys bičiulių.

Pasak deimantų parduotuvės savininko,  kiekvienas čia užsukęs visuomet pasitinkamas, kaip šeimos narys, o kad viešnagė būtų dar malonesnė, šioje vietoje galima bus ne tik išsirinkti norimą juvelyrikos dirbinį, bet ir tapti vienu iš jo kūrėjų: „Kalbant apie deimantus, šiandien juos gali įsigyti bene kiekvienas norintis. Nebūtina pirkti kolekcinių brangakmenių tam, kad kasdien jaustumeisi ypatingai.

REKLAMA
REKLAMA

Mes turime tiesioginį ryšį su deimantų birža Izraelyje. Patekti ten nori daugelis, tačiau durys atsiveria ne kiekvienam. O tai reiškia, kad galime tiesiogiai bendrauti su gamintojais, gauti brangakmenius iš pirmų rankų, o ne perpardavinėtojų.

Toks bendradarbiavimas lemia, kad galutinė kaina klientui būna kur kas patrauklesnė nei kitur. Ir jeigu nepavyks rasti norimo dirbinio, padėsime tiesiog susikurti tokį papuošalą, apie kokį visuomet svajojote.“     

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasak N. Bunkės, renkantis papuošalą su deimantais labai svarbu atkreipti dėmesį ne tik į jo grožį, bet ir iš kur jis yra kilęs: „Jeigu mes renkamės bižuteriją, tai pagrindinis rodiklis yra tai, kad papuošalas būtų gražus ir tiktų prie įvaizdžio, paprastai jį dėvime kartą gyvenime ir vėliau paliekame papuošalų dėžutėje.

Su deimantais bent jau mano patirtis rodo kitokį scenarijų. Nors neturiu daug deimantų ir juos renkuosi ypatingoms progoms,  visgi, vestuvinis ir sužadėtuvių žiedai nuo mano rankos dar nebuvo numauti nė karto.

REKLAMA

Tiesa, aš nemanau, kad moterys turėtų apsiriboti tik vestuvėmis ir piršlybomis, juk ne veltui sakoma, kad geriausi moterų draugai – deimantai.

Aš nusprendžiau įsigyti papuošalą su didesniu deimantu. Tai – ilgaamžis brangakmenis, kuris nepavaldus laikui ir madai.

Šiandien rinkdamasi brangakmenį, aš atkreipiu dėmesį ir į kitas savybes – akmens švarumą, karatų skaičių, spalvą bei formą. Šiame salone galima rasti įvairiausių variantų, o kadangi jie juos gauna tiesiai iš deimantų biržos, kainos būna vienos geriausių.“

Taip, dar nepamirškit "žvaigždutėms" PVM sumažinti, nes "tik" už keliasdešimt tūkstančių perka papuošalus, o ne keliasdešimt milijonų...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų