Narkotikai ir injekcijos sudarkė aktorės grožį ir buvo pasiekusi kritinį svorį: dabar moters laukia sudėtinga operacija

Garsios britų aktorės Danniellos Westbrook karjerą sugriovė priklausomybė narkotikams. Deja, gerbėjai tvirtina, kad injekcijos tik dar labiau sudarkė buvusį moters grožį.

5

Sunkiai, bet sėkmingai išbridusi iš priklausomybės, moteris visuomet atvirai kalbėjo, kad narkotikai sudarkė jos išvaizdą negrįžtamai, todėl ji griebėsi plastikos chirurgų ir grožio injekcijų pagalbos.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Danniella Westbrook

Buvusi „Eastenders“ žvaigždė neseniai dar kartą koregavo lūpų formą ir socialiniame tinkle pasidžiaugė, kad pagaliau, po daugybės procedūrų, jos grįžta į vietą.

„Aš išjungiu visus komentarus po nuotraukomis, nes savo gyvenime nebenoriu daugiau jokio negatyvo“, - paskelbė TV žvaigždė.

Moters netrukus laukia sudėtinga ir gyvenimą pakeisianti veido operacija, kurios metu bus bandoma grąžinti buvusius veido bruožus.

Pradėjusi be saiko vartoti kokainą, D. Westbrook pasiekė ir kritinį – vos 41 kg svorį. Dvi moters atžalos tuo metu buvo taip sunerimusios dėl mamos sveikatos, kad kasryt tikrino, ar ji lovoje dar gyva. Ji niekuomet neslėpė, kad didelį narkotikų kiekį vartojo ir būdama nėščia.

Šokiruojanti moters gyvenimo istorija sukrėtė milijonus Anglijos gyventojų. Tačiau dabar jau kelerius metus 47-erių aktorė gyvena be žalingų įpročių.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų