„Namo“ dalyvės dalijasi skaudžiausiais išgyvenimais: sunku apie tai kalbėti

Naujame TV3 sezone laida „Namas“ su dar didesniu ryžtu padės nelaimingoms moterims keisti savo likimus. Šešios skirtingo likimo Lietuvos moterys apsigyveno viename name, tam, kad atsisveikintų su praeitimi ir pradėtų naują gyvenimą. Šokiruojanti tiesa, stulbinančios išpažintys ir vienintelis tikslas – pradėti viską iš naujo.

4

Susipažinkime su projekto dalyvėmis, kurios ieškodamos laimės priėjo ribą, už kurios kelio atgal nebėra, bet kurios vis dar turi tikėjimo ir ryžto viską pakeisti.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Namas“ – dar daugiau ryžto keisti moterų gyvenimus

Pirmoji prisistato Snieguolė – 28 metų jauna mama, auginanti sūnelį. Atvyko į „Namą“, kad pasisemtų stiprybės ir patikėtų savimi.

„Niekad nebuvo gyvenime lengva. Tėvas buvo narkomanas, mušė ir mane, ir mamą. Mano pirmas vyras irgi mane mušė. Noriu atsikratyti baimės ir pradėt pasitikėti savimi, atrast tikėjimą, kad susitvarkysiu savo gyvenimą“, – su viltimi kalba Snieguolė.

Kita projekto dalyvė Nijolė turi 6 vaikus, bet su ja auga tik vienas. Į „Namą“ ji atsivežė brangiausią daiktą, su kuriuo niekada nesiskiria – sūnaus iš karoliukų suvertą apyrankę. Moteris su didžiule meile kalba apie savo sūnų. Ji pasiryžusi versti naują gyvenimo puslapį tam, kad vėl galėtų apkabinti tai kas brangiausia – savo vaikus. Ji pilna tikėjimo, kad niekada nevėlu pakeisti gyvenimo būdą.

Dar viena projekto dalyvė – Virginija anksti neteko tėvų. Dabar pati augina keturis vaikus. „Name“ atsidūrė, nes kilo grėsmė juos prarasti. Trapi ir naivi Virginija čia pavirs aršia kovotoja.

Jurgitos vaikystė buvo graži, kol nežuvo tėtis. Negandų prispausta tuomet palūžo jos mama, o mergaitė atsidūrė vaikų globos namuose. Ji ieškodama meilės ir laimės, deja, pasirinko netinkamą gyvenimo draugą. Jauna moteris žino, ką reiškia gyventi gatvėje ir su vaikų ant rankų prašyti duonos kąsnio.

„Labai mylėjau tėtį. Baisiausia buvo jo netekti. Dabar noriu paleisti savo praeitį, tarti jai sudie ir viską pradėti iš naujo“, – sako Jurgita.

Panašaus likimo jos bendravardė Jurgita – 35 metų, išsiskyrusi. Turi 3 vaikus, bet jie auga ne su mama. Jurgitos nelaimės prasidėjo dar ankstyvoje vaikystėje.

REKLAMA

„Negaliu pamiršt vaikystės, ji iki šiol mane traukia žemyn.. Matydavau smurtą prieš mamą. Grįždama namo iš mokyklos, jau koridoriuje klausydavau, ar mama nešaukia, ar nereikia bėgt pas kaimynus prašyt, kad policiją kviestų.“, – su didžiule širdgėla kalba Jurgita.


Rašyti komentarą...
K
Kristina
2019-09-02 14:24:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vel rodys nesamones kokias
Atsakyti
-1

K
Kristina
2019-09-02 14:27:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Moterys Uzjauciu isivaizduotum ka teko patarti vaikysteja gal Kas pades jeigu nores pacios keistis
Atsakyti
-1

V
Vyras
2019-09-02 11:37:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl tas kales rodys
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų