Naglis Bierancas prisiminė senus laikus: įvertino buvusių kolegų pasirodymą

Nauja valstybinio ansamblio „Lietuva“ programa – folkroko fiesta „Švęskime laisvę“ Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ pritraukė daug jaunų veidų. Tarp jų – ir socialinių tinklų žvaigždę, buvusį šio ansamblio šokėją, Naglį Bierancą.

12

Minėdami Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį čia pajėgas sujungė du veržlūs kolektyvai – savo veidą atnaujinusi „Lietuva“ ir gerai žinoma folkroko grupė „Žalvarinis“. Bendras profesionalų projektas Nagliui buvo itin netikėtas, rašoma pranešime spaudai.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naglis Bierancas prisiminė senus laikus: įvertino buvusių kolegų pasirodymą

Žinomas vaikinas sako, kad programa jam pasirodė esanti gyva, įdomi ir labai pradžiugino, mat prieš koncertą neskaitė programos aprašymo ir nebuvo susikūręs jokių lūkesčių.

„Daugiau nei pusė jų, buvusių scenoje – mano buvę bendradarbiai. Žiūrėti į juos scenoje man buvo gera. Apie „Žalvarinį“ žinojau nedaug, tačiau jų ir „Lietuvos“ bendras projektas man paliko labai gerą įspūdį“, – kalbėjo Naglis.

Paklaustas, kas, jo akimis, buvo labiausiai netikėta, N. Bierancas patikino, kad pats dainų ir šokių ansamblio bei folkroko grupės bendradarbiavimas iš tiesų vertas dėmesio, mat čia nematyti stereotipinių dalykų, kuriuos išvysti daugelis tikėtųsi atvykdami į liaudies dainų ir šokių ansamblio koncertą.

„Man labai patiko „Žalvarinio“ solistė Sigita Jonynaitė. Pirmą kartą išgirdau ją dainuojant. Pasirodyme taip pat daug dėmesio skirta „Lietuvos“ choristams – jų scenoje labai daug pasirodymo metu, neatrodo statiškai, jiems pastatyta atskira choreografija“, - pasakojo N. Bierancas.

Naglis valstybiniame dainų ir šokių ansamblyje „Lietuva“ nebešoka jau apie trejus metus. Jis tikino, kad pasirodymą pažiūrėti buvo gera dar ir dėl to, kad tai buvo viena tų retų progų, kai jis galėjo tiesiog žiūrėti į gražų reginį iš šalies.

„Kai pats šokau, negalėdavau pasirodymų matyti, todėl šįkart man tai buvo kaip galimybė ramiai pažiūrėti ir įvertinti buvusių kolegų darbus. Viskas atrodė puikiai!“ – pasakoja N. Bierancas.

REKLAMA

Pasirodymą Vilniaus publikai stebėjo ir programos režisierius bei choreografas Donatas Bakėjus. Jo teigimu, dažniausiai premjera laikomas pirmasis pasirodymas, tačiau profesionalaus choreografo ir aktoriaus manymu, kokybiškiausias pasirodymas dažniausiai būna ne pirmasis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų