lietuvos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „lietuvos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „lietuvos“.

Skaudi nelaimė ištiko garsų Lietuvos trenerį: viskas vyko žaibiškai

Sausio 20 dieną dailiojo čiuožimo trenerio, projekto „Šokiai ant ledo“ dalyvio, daugkartinio Lietuvos čempiono Tomo Katukevičiaus ir jo šeimos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis – liepsnos pasiglemžė namus, kuriuose gyveno vos metus. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento suvestinėje pranešama, kad sausio 20 d., 9.45 val., gautas pranešimas apie gaisrą Šiaulių miesto Rėkyvos seniūnijoje, Vyturio Sodų 10-ojoje gatvėje. Atvykus, namas degė atvira liepsna.
2024-01-26

Mirė žinomas Lietuvos žurnalistas

Mirė žinomas žurnalistas, publicistas, vertėjas Jonas Adolfas Patriubavičius, praneša Lietuvos žurnalistų sąjunga. Lapkričio 23-iąją, eidamas 86 metus, mirė žinomas žurnalistas, publicistas Jonas Adolfas Patriubavičius. Velionis sirgo sunkia onkologine liga. Žinomas Lietuvos žurnalistas J. A. Patriubavičius gimė 1938-ųjų lapkričio 16 dieną Aukštosios Panemunės valsčiuje, Arlaviškių kaime (dabar – Kauno rajonas) neturtingo valstiečio šeimoje.
2023-11-24

Paskolos brangsta, kritikos – vis daugiau: „Europos Centrinis Bankas reaguoja tiesiog pagal vadovėlį“

Aukštos palūkanos mažina infliaciją ar tik šeria komercinius bankus milijoniniais pelnais? Europos Centriniam Bankui palūkanas padidinus iki 4 procentų, dėl jų poveikio jau nesutaria ir Lietuvos bankas bei premjerės patarėjas, buvęs to paties banko ekonomistas Raimondas Kuodis. Jis skeptiškai vertina tai, kad Lietuvos banko vadovas nesipriešino dar vienam palūkanų pakėlimui. Vos 5 procentai iš kelių šimtų tūkstančių būsto paskolų turėtojų Lietuvoje yra užfiksavę palūkanas.

Vaizdas Lietuvos pajūryje šokiravo Danutę: pranešė net policijai

„Laba diena, jau kurį laiką matau, kaip prie Nidoje esančio apžvalgos bokšto primėtyta butelių, leidžiama garsi muzika, pripiešta grafičių“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoj Danutė. Šiandien (apie 15:30) aš pagavau tai darančius jaunuosius nusikaltėlius. Iš jų atėmiau rožinius grafičio dažus, tačiau nepamačiau, kad jie turėjo ir mažesnius violetinius. Jais buvo paniekinta informacinė lentelė kiek toliau. Tai padarius abu nusikaltėliai pabėgo.
2023-07-31

Pamatę savo daržą garsūs Lietuvos ūkininkai patyrė šoką: įspėja visus

Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Milvidų kaime – detektyvas. Savaitgalį jau visame rajone žinomo savitarnos daržovių turgelio įkūrėja Angelė Jagminienė pranešė, kad sunaikintos visos jos augintos daržovės. Moteris neatmeta, jog tai gyvūnų ir paukščių darbas, tuo metu vietos gyventojai svarsto, jog galbūt moters darže galėjo pasidarbuoti ir dvikojai vagys. Nedideliame Milvydų kaime gyvenantys ūkininkai Jonas ir Angelė Jagminai žinomi visoje Lietuvoje.
2023-07-28

Jauna Lietuvos mokslininkė stebina kitus: bando rasti efektyvų gydymo nuo vėžio metodą

„2020 m. visame pasaulyje nuo vėžio mirė 10 mln. žmonių. Lietuvoje tais pačiais metais šia liga sirgo daugiau nei 17 tūkst. Mokslininkai nuolat ieško būdų, kaip patobulinti gydymo technologijas ir vėžio terapiją padaryti dar efektyvesne.
792
2023-05-29

Skaudi netektis: mirė nusipelnęs Lietuvos partizanas

Eidamas 94 metus mirė Lietuvos partizanas Juozas Aleksa. Užuojautą dėl vyro mirties pareiškė ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė užuojautą dėl partizaninio judėjimo dalyvio, pogrindžio aktyvisto, politinio kalinio, Norilsko kalinių sukilimo dalyvio Juozo Aleksos mirties.

Skaudi žinia: mirė žinomas Lietuvos miškininkas

Skaudi žinia – mirė žinomas miškininkas Gintaras Gibas. Vyro gyvybė užgeso likus vos dienai iki gimtadienio, praneša Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacija. „Pasiekė liūdna žinia –Lietuva neteko įdomų ir įvairių iššūkių nestokojantį gyvenimą patyrusio neeilinio miškininko. Nuoširdi užuojauta velionio šeimai, artimiesiems, draugams ir bičiuliams. Atsisveikinti su velioniu bus galima kovo 9 dieną, nuo 10 iki 21 val.
2023-03-08

Pamačiusi garsių lietuvaičių kūnus Rima pratrūko: „Turiu tai pasakyti garsiai“

„Praėjo muzikos apdovanojimai „M.A.M.A“. Atrodo, kad ir statulėlės išdalintos, ir žmonės grįžo į savus gyvenimus, bet apkalbos socialiniuose tinkluose vis dar nesibaigia“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Rima iš Vilniaus. Asmeniškai man labiausiai užkliuvo žmonių komentarai apie jaunas merginas, kurios, lyg susitarusios, parodė daug nuogo ir seksualaus kūno.
2023-01-31

„Swedbank“ pablogino Latvijos ir Lietuvos, nepakeitė Estijos BVP raidos šiemet prognozės

Vieną didžiausių Baltijos valstybėse finansų grupę turintis Švedijos „Swedbank“ iki nuosmukio pablogino Latvijos ir Lietuvos ekonomikų raidos šiais metais prognozes, tuo tarpu prognozė Estijai liko nepakeista – nulinis ekonominis augimas. „Swedbank“ ekspertai, pernai spalį pranašavę, jog Lietuvos ekonomika 2023-aisiais neaugs, bet ir nesitrauks, dabar prognozuoja nuosmukį 0,3 procento. Latvijos bendrojo vidaus produkto (BVP) pokyčio šiais metais pakeista iš nulinio į minus 0,9 procento.
2023-01-24
REKLAMA
REKLAMA

Skaudi netektis: mirė 52-ejų žymi Lietuvos visuomenininkė

Eidama 53-uosius gyvenimo metus, po sunkios ligos užgeso, medikė, edukologė, socialinė pedagogė – metodininkė, valstybės tarnautoja, žymi visuomeninkė, Lietuvos edukologijos universiteto alumnė Alma Radvilė. Alma Radvilė gimė 1970 m. rugpjūčio 25 d. Raseinių rajono Ariogalos apylinkės Survilų kaime Bronės ir Česlovo Radvilavičių šeimoje. Baigusi Ariogalos vidurinę mokyklą (dabar – Ariogalos gimnazija) 1991 m. baigė Kauno aukštesniąją medicinos mokyklą ir įgijo medicinos felčerės specialybę.
119 2022-12-20

Čia palaidoti garsiausi Lietuvos žmonės: visada liks gerbėjų širdyse

Artėjant Vėlinėms Antakalnio kapinėse, Menininkų kalnelyje, viešpatauja ramybė. Praeina vos keli žmonės – vieni smalsiai dairosi ir apžiūrinėja paminklus, kiti uždega žvakes prie artimųjų kapų. Čia, tarp aukštų medžių, ypatingose vietose, amžino poilsio atgulė garsiausi šalies žmonės. Ilgiau pasivaikščiojus Menininkų kalnelyje galima rasti ir senesnius, tačiau itin dailiai prižiūrėtus garsių žmonių kapus, ir visiškai naujus, neseniai palaidotiems žmonėms skirtus antkapius.
2022-10-29

Paskelbti „Euro 2024“ atrankos krepšeliai: Lietuvos rinktinė lenkia vos tris komandas  

Paskelbti 2024 m. atrankos į Europos futbolo čempionatą pajėgumo krepšeliai.   Lietuva tarp 6 pajėgumo krepšelių atsidūrė priešpaskutiniame – penktajame. Tai reiškia, kad Senojo žemyno pirmenybių atrankoje tikrai nežaisime su Slovakija, Šiaurės Airija, Kipru, Baltarusija, Gibraltaru, Estija, Latvija, Moldova ir Malta. Įdomu tai, kad aukštesniame krepšelyje už Lietuvą atsidūrė tokios šalys kaip Farerų salos, Liuksemburgas ar Kosovas. Žemiausiame, šeštajame krepšelyje, vos trys rinktinės.
2022-09-29

Išdalinti „Lietuvos garbė 2022“ nacionaliniai apdovanojimai

Jau tradicija tapę TV3 televizijos rengiami nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kiekvienų metų Kovo 11-ąją kviečia atsigręžti į didžiausius mūsų tautos herojus – paprastus žmones, kurie daro nepaprastus darbus. Šventinį vakarą visi kartu padėkokime jiems už kasdienius žygdarbius, kurie daro pasaulį geresnį, o mūsų visų šalį – dar gražesnę. Šie metai – ne išimtis.
2022-03-11

Biržietė Violeta pasišlykštėjo Lietuvos garsenybių elgesiu: „Jūs darote gėdą“

„Priklausau toms moterims, kurios seka garsenybių gyvenimus instagrame. Atsikeliu ryte ir prieš darbą pasižiūriu, ką veikia influencerės – praktiškai žinau, kada keliasi viena, kelintą valandą į darbą išvažiuoja kita ir kur atostogauja trečia. Stebiu jų gyvenimus, o paskui prie kavos su kolegėmis aptariame einamuosius reikaliukus, moteriškai apšnekame ir pasijuokiame! Bet jau kai pamačiau, ką kai kurios pastaruoju metu daro, tai pasibaisėjau“, – rašo tv3.lt laišką atsiuntusi Violeta iš Biržų.
2021-12-02

Klaipėdoje siautė audra: virto medžiai, liūtis apsėmė gatves

Trečiadienį Vakarų Lietuvoje audra vartė medžius, lietus sėmė gatves, teko apriboti laivybą. Klaipėdoje ir Tauragės rajone trečiadienį nuo stipraus vėjo nuvirtę medžiai apgadino šešis lengvuosius automobilius. Pirminiais ugniagesių duomenimis, žmonės nenukentėjo. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė BNS sakė, kad ugniagesiai iki 14 val. Klaipėdos apskrityje 33 kartus vyko šalinti gamtos stichijos padarinių – nulaužtų medžių.
Orai 2021-08-18

Monika Marija pristato kūrinį iš „Mažvydo“: tokiame amplua dar neteko būti

Po sėkmingo dueto su aktoriumi Vladu Bagdonu, dainininkė Monika Marija pristato naują kūrinį – „Marijos ariją“ iš koliažinės operos „Mažvydas“. Jautri, švelni, tačiau tragiško likimo Mažvydo mylimoji – tokį vaidmenį įkūnija garsi atlikėja, kuri dainoje perteikia jaunos ir kenčiančios moters istoriją.
2021-06-30

TOP gražiausios Lietuvos vietos: iš čia vaizdas atima žadą

Lepinanti šiltiems orams, norisi kuo daugiau laiko praleisti gryname ore ir grožėtis gamta.  Portalas lithuania.travel.lt sudarė gražiausių Lietuvos vietų sąrašą, kuriose atsiveria dar nematytas Lietuvos kraštovaizdžių grožis:  Kernavės piliakalniai Kernavės archeologinė vietovė, kur XIII a. įsikūrė pirmoji Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės sostinė, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
2020-08-27

Populiariausi 90-ųjų naktiniai klubai Lietuvoje: traukė mafiją ir įžymybes, o šiandien virto bibliotekomis

90-aisiais Vilnius garsėjo savo naktinių pasilinksminimų vietomis, kuriose dažnai lankydavosi ne tik „paprasti“ jaunuoliai, bet ir tuometinės pramogų pasaulio žvaigždės, garsūs sportininkai ir net nusikaltėliai, rašoma pranešime spaudai. Šiandien nei vienas iš populiariausių tuometinių naktinių klubų nebeegzistuoja, o vietoje jų veikia bibliotekos ir mokslo įstaigos.
2020-08-07

Nausėdų šeimoje šiandien – ypatinga diena: papasakojo, kaip ją paminės

Liepos 9-ąją pirmajai šalies poniai, Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos žmonai Dianai Nausėdienei sukanka 56-eri. Ta proga D. Nausėdienė naujienų portalui tv3.lt sutiko duoti išskirtinį interviu ir papasakoti, kaip šią dieną ji mini artimiausių žmonių būryje – savo šeimoje. Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė tv3.lt pasakoja, kad šis ketvirtadienis jai yra įprasta darbo diena.
2020-07-09

Paskelbė Lietuvos maudyklas, kuriose geriau nesimaudyti

Birželio mėnesio antrosios pusės maudyklų vandens kokybės tyrimų rezultatai rodo, kad 7,7 proc. tirtų maudyklų neatitiko Lietuvos higienos normos HN 92:2007 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimų. Gauti rezultatai apie 117 maudyklų vandens kokybę iš 120 į stebėsenos sąrašą įtrauktų maudyklų. Maudyklų vandens kokybė vertinama pagal 2 mikrobiologinius parametrus: žarninius enterokokus ir žarnines lazdeles.
2020-07-03

Brazausko dukra prisiminė prieš 10 metų išėjusį tėtį: „Aš jį labai mylėjau“

Birželio 26-ąją sukanka lygiai dešimt metų, kai Lietuva neteko prezidento Algirdo Mykolo Brazausko. Penktadienį prezidento atminimas pagerbiamas Antakalnio kapinėse, kaip ir pridera, dalyvaujant kariuomenės garbės kuopos kariams, artimiesiems ir bendražygiams. A. Brazausko dukra Laima Mertinienė naujienų portalui tv3.lt sutiko papasakoti, kaip prabėgo šie dešimt metų, netekus mylimo tėvo.  Lietuvos prezidento Algirdo Mykolo Brazausko gyvybė užgeso lygiai prieš dešimt metų birželio 26-ąją.
2020-06-26

Garsus grilio ekspertas Blauzdavičius kulinarinių idėjų semsis Lietuvos ūkiuose

Šią vasarą, kaip ir praeitą, impozantiškasis virtuvės šefas, grilio ekspertas Vylius Blauzdavičius keliaus po Lietuvos regionus, svečiuosis įdomiuose ūkiuose, lankysis vietiniuose restoranuose, kurie gamina patiekalus iš Lietuvoje užaugintų produktų, ir apie visa tai pasakos TV3 laidos „Ūkio šefas“ žiūrovams. „Seną svajonę turėjau – aplankyti Lietuvos ūkininkus, ir regionų restoranėlius, ir kartu su jais  gaminti. Tai tą svajonę ir išpildysiu laidoje“, – džiaugėsi Vylius Blauzdavičius.
2020-06-22

Lietuva atsisveikina su Maestro Bukaičiu: „sudie“ taria draugai ir kolegos

Penktadienį Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyksta atsisveikinimas su Maestro Elegijimu Bukaičiu. Eidamas 80-uosius metus vyras staiga mirė gegužės 27-ąją, savo namuose. Penktadienį Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatro Raudonojoje foje nuo dešimtos valandos ryto vyksta atsisveikinimas su Lietuvos teatro pasaulio legenda choreografu Elegijumi Bukaičiu. Atsisveikinti su vyru visi norintys tai padaryti galės ir šeštadienį, gegužės 30-ąją, nuo 10 iki 12 valandos.
2020-05-29

Ant stulpo kaunietė Eglina rodo neįtikėtinus triukus: naują aistrą slėpė nuo kitų

Kai dar praeitais metais ant TV3 „Lietuvos talentų“ scenos užlipo iš Lazdijų rajono kilusi Eglina Mažeikienė (28), tą kartą jos pasirodymu liko priblokšti visi reginį matę žiūrovai. Moteris jau dešimtmetį pulsuoja aistra šokiams ant stulpo ir šio sporto moko ne tik suaugusius, bet ir vaikus.
2020-05-22

Lietuvės pagalbos šauksmas iš Vokietijos: dėl karantino negali net legaliai dirbti

Naujienų portalą tv3.lt pasiekė skaitytojos Viktorijos (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) laiškas. Moteris jau ketverius metus gyvena Vokietijoje, tačiau visai neseniai pasibaigė jos asmens tapatybės kortelės galiojimas. Dėl to moteris buvo atleista iš darbo, o Lietuvos ambasada Vokietijoje dėl karantino šiuo metu teikia tik neatidėliotiną konsulinę pagalbą, todėl išduoti naujo dokumento negali.
2020-05-14

Mirė nusipelnęs Lietuvos kalbininkas

Gegužės 4 d. netekome ilgamečio aktyvaus lietuvių kalbos puoselėtojo, kalbininko, Kalbos kultūros leidinio vyriausiojo redaktoriaus Prano Kniūkštos. Pranas Kniūkšta gimė 1933 m. rugsėjo 24 d. Barzdžių kaime, Salantų valsčiuje, Kretingos apskrityje. Mokėsi Klausgalvų pradžios mokykloje, nuo 1946 m. – Salantų vidurinėje mokykloje, 1954–1959 m. Vilniaus universitete studijavo lietuvių kalbą ir literatūrą.
2020-05-05

Gražiausios Lietuvos vietos: Monakas, Venecija ar Sachara – čia pat

Nedaug kas žino, kad Lietuvoje galima aplankyti nesibaigiančias savanos platybes primenančius gamtos kampelius, apžiūrėti tulpių laukus, niekuo nenusileidžiančius olandų gėlių augintojams, ir net pabuvoti miestelyje, kuriame vietoje autobusų kursuoja valtelės.
2020-05-05

Ibelhauptaitė karantino metu parengė staigmeną: „Turime rasti galimybę suteikti džiaugsmo“

Atsisakyti jaukių pokalbių prie kavos puodelio kavinėje, ilgai planuotų atostogų šiltuose kraštuose, grandiozinių švenčių su didžiausia draugų kompanija – tai tik keli dalykai, kuriuos per karantiną teko pamiršti. Tačiau režisierę Dalią Ibelhauptaitę labiausiai liūdina tai, kad visiškai sustojo kultūrinis gyvenimas. Dėl esamos situacijos menininkus kankina nežinia, o režisierė užsimena ir apie tai, kad kolektyvams gali tekti skelbti bankrotą.
2020-04-17

Nausėdienė atvėrė širdį: „Baimė yra pati netinkamiausia reakcija“

Šiemet dėl karantino namai buvo tuštesni, savo artimuosius sveikinome per atstumą. Tačiau Velykos nors trumpam padėjo pamiršti niūrią kasdienybę ir neabejotinai įkvėpė vilties – juk tai džiaugsmo ir prisikėlimo šventė, kai motina gamta sprogsta su nauja gyvybės jėga. Apie šį Lietuvai ir kiekvienam žmogui nelengvą, bet viltingą metą savo mintimis sutiko pasidalinti pirmoji Lietuvos ponia Diana Nausėdienė. Šios Velykos – pirmosios Jums esant pirmąja Lietuvos ponia.
2020-04-14

Iš Edgaro svajonės juokėsi net mokytojai – galiausiai jis pelnė neregėtą šlovę

Buvo dienų, kai apie gatvės šokėjo ateitį svajojantis Edgaras Kerpė sulaukdavo pajuokų. Tačiau jaunas vaikinas atkakliai siekė savo svajonės ir galiausiai pelnė neregėtą šlovę. Jo patarimas visiems jaunuoliams – klausyti savęs. Tokią žinią žiūrovams jis siunčia ir savo šokiais. Klaipėdietis, praėjusiais metais laimėjęs televizijos projektą „Lietuvos talentai“, iki šiol neatsigina gerbėjų dėmesio – vaikiną gatvėse užkalbina jį atpažinę praeiviai.
2020-03-14

„Lietuvos garbė“ – minint Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį pagerbti 7 didvyriai

Jau penkioliktus metus iš eilės Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kvietė minėti vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – kovo 11 d. Per jau tradicija tapusį iškilmingą „Lietuvos garbės“ renginį buvo apdovanoti paprasti mūsų šalies žmonės, atlikę nepaprastus žygdarbius.

Tas pats šuo Šakiuose vaiką sukandžiojo net du kartus: iš mirties gniaužtų išvadavo kaimynas

Šakietis 50-metis Alvydas Žebrauskas vieną dieną, remontuodamas savo namus, net nesitikėjo, kad išgirdęs pagalbos šauksmą, jis išvys šuns kandžiojamą paauglį. Nieko nelaukęs jis suskubo vaikui į pagalbą ir išvadavo jį iš šuns gniaužtų. Už šį didvyrišką poelgį vyras trečiadienį atsiėmė „Lietuvos garbė“ statulėlę. Apie nesuvaldomą šakiečio Sauliaus Venskaičio šunį žino visi kaimynai. Šuo, išbėgęs į gatvę, itin skaudžiai jau antrą kartą sukandžiojo paauglį.
2020-03-11

Iš Nausėdos lūpų – širdį virpinantys žodžiai: žmonės plojo atsistoję

Praėjusių metų gegužės pabaigoje Kauno klinikose gimė 350 gramų sverianti mergaitė. Tai mažiausias išgyvenęs naujagimis šalyje. Mažylė gimė vos 22 nėštumo savaičių ir Kauno klinikose gydoma daugiau nei 5 mėnesius. Dėl šių neįtikėtinų gydytojų pastangų dabar sveiką ir gražią mergaitę prie krūtinės gali glausti tėvai. Už išsaugotą mažiausią gyvybę Kauno klinikų gydytojams prezidentas Gitanas Nausėda įteikė „Lietuvos garbės“ apdovanojimą.
2020-03-11

Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje išdalinti „Lietuvos garbė“ apdovanojimai

Jau penkiolika metų gyvuoja tradicija, kad kovo 11 d. Nacionaliniai apdovanojimai „Lietuvos garbė“ kviečia minėti vieną svarbiausių valstybinių švenčių – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną ir apdovanoja paprastus Lietuvos žmones už nepaprastus jų žygdarbius. Šiais metais ši šventė yra dar ypatingesnė – šiemet sukanka lygiai 30 metų, kai buvo atkurta Lietuvos nepriklausomybė.

Išskirtinai gabiam jaunuoliui – lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parama

Kovo 11-tosios vakarą vykusių, nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirtų nacionalinių apdovanojimų „Lietuvos garbė“ metu, lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Kristina Meidė apdovanojo vos pilnametystės sulaukusį moksleivį savo pasiekimais chemijos ir biochemijos srityse jau dabar garsinantį Lietuvą prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.
2020-03-09

Keturiolikmetis Jonas savo talentu žavi tūkstančius: skina pergales konkursuose

Akordeonisto Jono Vozbuto vardą jau yra girdėję ne tik klasikinės muzikos pasauliu besidomintys žmonės ar jo gimtųjų Mažeikių gyventojai, bet ir visa Lietuva. Už unikalų talentą ir Lietuvos vardo garsinimą jaunasis muzikantas pernai buvo apdovanotas ir „Metų vaiko“ nominacija. „Šis apdovanojimas buvo didžiulis mūsų vaiko įvertinimas, mes visi buvome labai laimingi“ – sako keturiolikmečio akordeonisto mama Rasa Vozbutienė.
2020-02-11

Šiuose Lietuvos miestuose plinta užkrečiama liga: tai tik pradžia

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) informuoja, kad sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis Lietuvoje dar nepasiekė aukščiausių rodiklių, tačiau reikia nepamiršti, kad gripo sezonas dar neįpusėjo, o gripo atvejų skaičius kas savaitę didesnis.
2019-12-31

Šiemet Lietuva jiems tarė paskutinį „sudie“: ašaras braukė šimtai gerbėjų

2019 metai Lietuvai buvo skaudūs kaip niekada anksčiau, šiais metais netekome ne tik visame pasaulyje garsių menininkų, bet ir jaunų savo srities žvaigždžių. Kviečiame prisiminti, kam šiemet tarėme paskutinį kartą „sudie“. 2019 metais netekome šių Lietuvos iškilių veikėjų: JONAS MEKAS Sausio 23-osios rytą, eidamas 97-uosius metus, Niujorke mirė žinomas menininkas, filmų kūrėjas Jonas Mekas. „Šįryt, savo namuose Niujorke, Brukline mirė Jonas Mekas.
2019-12-31

Mirė garsus Lietuvos režisierius: iš artimųjų – jautrus prašymas

Rugpjūčio 17 d., šeštadienį, mirė garsus Lietuvos dokumentinio kino režisierius Gediminas Skvarnavičius. G. Skvarnavičius gimė 1933 m. gegužės 15 d. Kaune.
2019-08-19

TOP10 įspūdingiausių maršrutų Lietuvoje: vaizdai užgožia kvapą

Įpusėjus vasarai ir vėl į Lietuvą sugrįžus saulėtiems orams, kelionių po Lietuvą portalas www.pamatykLietuvoje.lt kviečia atrasti įdomiausius Lietuvos kampelius keliaujant dviračiu. Pristatome 10 patogiausių, gražiausių ir įdomiausių dviračių maršrutų Lietuvoje, kuriuos jums rekomenduoja pamatykLietuvoje.lt. Išsamią visų dešimtuko maršrutų informaciją rasite kelionių po Lietuvą portale, o pasirinktas maršrutas atvertas jūsų išmaniajame telefone, kelionės metu virs informatyvių kelionės gidu.
2019-08-02

Šie Lietuvos kūdikiai – rekordininkai: į istoriją įėjo visam laikui

Bene didžiausio vakar dienos dėmesio susilaukė sekmadienį Kaune gimęs mažylis Tauras. Berniukas svėrė net daugiau nei šešis kilogramus ir sumušė Kaune gimusių naujagimių svorio rekordą.  Šią žinią savo „Facebook“ paskyroje pranešė patys Krikščioniškų gimdymo namų darbuotojai: „Savaitgalį Krikščioniškuosiuose gimdymo namuose gimė 6060 g sveriantis, 56 cm ūgio berniukas. Prieš 4 metus čia gimė ir Tauro sesutė. Abu vaikai gimė per Cezario pjūvius.
2019-07-25

13-mečio Jono talentu neatsistebi daugelis: „Tai unikumas, nepalyginamas su niekuo“

Dar vienas „Lietuvos garbė 2018“ laureatas – mažeikietis Jonas Vozbutas. Trylikametis, grodamas akordeonu garsina Lietuvą visame pasaulyje ir skina pergales aukščiausiose kategorijose. Unikumu vadinamas Jonas sekmadienį atsiėmė „Metų vaikas“ apdovanojimą. 27 tarptautiniai ir septyni Lietuvos konkursai – tokio dalyko dar nėra pasiekęs nei vienas kitas vaikas. Pasak profesoriaus, dirigento Donato Katkaus, Jonas Vozbutas – pasaulio rekordininkas.
2019-03-14

Vaikus nuo mirties skyrė vos kelios sekundės: išgelbėjo 2 vyrai

Dabar ši istorija – tai nepakartojamo geranoriškumo ir neabejingumo pavyzdys, tačiau trūko vos kelių sekundžių ir ji galėjo baigtis tragiškai. Dėka dviejų geradarių Česlav Voitkevič ir Tadeušo Kežuno, dvi mergaitės šiandien yra gyvos. Vyrai už tokį poelgį Lietuvos garbės renginyje buvo apdovanoti „Metų gelbėtojai“ nominacija. Nelaimė Šalčininkuose, Poškonių seniūnijos Paginių kaime, įvyko balandžio 14 dieną, apie 15 valandą.
2019-03-12

Mama tapusi Rudokė pademonstravo tobulą figūrą: abejingų neliko

Šiandien Valdovų rūmuose vyksta „Lietuvos garbė 2019“ apdovanojimai, kuriuose apsilankė daug žinomų Lietuvos veidų. Renginyje svečiavosi ir Ramūnas Rudokas su žmona Justina, kuri savo stiliumi traukė aplinkinių žvilgsnius. „Lietuvos garbė 2019“ apdovanojimuose apsilankiusi Justina Rudokė savo stiliumi pritraukė daugelio žvilgsnius. Moteris spinduliavo balta spalva, o jos derinys iš tiesų buvo neeilinis.
2019-03-11

2 likimo smūgius patyręs Šarknickas pasirodė viešumoje: palaiko ypatingas žmogus

Šiandien teikiami „Lietuvos garbė 2019“ apdovanojimai. Juose apsilankė ir skyrybas šiuo metu išgyvenantis Seimo narys Robertas Šarknickas. Renginyje jam draugiją palaikė dukra.  Praėję metai Seimo nariui R. Šarknickui buvo iš tiesų sudėtingi, tačiau šiandien vyras ypatingą Kovo 11-osios vakarą praleido drauge su dukrele, Lietuvos garbės renginyje. Seimo narys Robertas Šarknickas dar gruodžio mėnesį atsidūrė ligoninėje dėl taksi automobilyje patirto mikroinsulto.
2019-03-11

Fotografas apie Sausio 13-ąją: karas buvo mūsų

Kruvinos Sausio 13-osios nakties įvykius fiksavo daugybė žurnalistų iš Lietuvos ir užsienio, bet tai daryti buvo ne tik baisu, bet ir pavojinga. Tuomet fotografu dirbęs Andrius Petrulevičius ir žurnalistė Danutė Jakubėnienė pasakoja, kaip jų darbas atrodė Sausio 13-ąją. „Į Sąjūdį ir fotografiją atėjau su Stalinu. Tuo metu dirbau Vandentiekio valdyboje, jų kontora buvo Sereikiškių parke, o ten buvo užkasta Stalino statula, kuri prieš tai stovėjo prie geležinkelio stoties.
Aktualijos 2019-01-12

Naglis Bierancas prisiminė senus laikus: įvertino buvusių kolegų pasirodymą

Nauja valstybinio ansamblio „Lietuva“ programa – folkroko fiesta „Švęskime laisvę“ Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ pritraukė daug jaunų veidų. Tarp jų – ir socialinių tinklų žvaigždę, buvusį šio ansamblio šokėją, Naglį Bierancą. Minėdami Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį čia pajėgas sujungė du veržlūs kolektyvai – savo veidą atnaujinusi „Lietuva“ ir gerai žinoma folkroko grupė „Žalvarinis“. Bendras profesionalų projektas Nagliui buvo itin netikėtas, rašoma pranešime spaudai.
2018-12-11

Santykis 1:14 – Lietuvos U-19 rinktinė pralaimėjo ir Maltos jaunimui

Lietuvos U-19 (devyniolikmečių) futbolo rinktinei nepavyko pergalingai užbaigti Europos čempioanto atrankos grupių etapo varžybų. Lietuviai po atkaklios kovos pralaimėjo Maltai 1:2. Susitikimą Antano Vingilio auklėtiniai pradėjo sėkmingai ir neilgai trukus intensyvios atakos davė vaisių. 12 minutę gražioje atakoje Justinas Marazas į baudos aikštelę tiksliu perdavimu išvedė Edgarą Utkų, o jis atidavė kamuolį priešais tuščius vartus likusiam Benui Anisui, kuris pelnė įvartį.
2018-11-21

Sunkią traumą patyrusiam lietuviui – jausminga komandos draugų žinutė

Vasario mėnesį Lietuvos vyrų nacionalinėje krepšinio rinktinėje debiutavusiam Žygimantui Janavičiui šis sezonas baigtas. Savaitgalį alytiškis treniruotės metu patyrė itin skaudžią traumą. Braunšveigo „Loewen“ klubo įžaidėjui trūko kelio kryžminiai raiščiai ir įplyšo meniskas. Komandos draugo traumos sukrėsti Vokietijos ekipos žaidėjai Žygiui paruošė malonų siurprizą. Sekmadienį Braunšveigo klubas Vokietijos krepšinio čempionato rungtynėse grūmėsi su Ulmo „Ratiopharm“ klubu.
2018-04-16
Į viršų