n. bierancas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „n. bierancas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „n. bierancas“.

„Instagram“ ateityje – mokamas turinys: influenceriai galės užsidirbti dar daugiau

2022-aisiais socialiniai tinklai „Instagram“ ir „TikTok“ paskelbė, jog vartotojams ketina pasiūlyti naują būdą užsidirbti pinigų – už pasirinktą mokestį jie galės šiose platformose savo sekėjams siūlyti papildomą turinį. Specialistai neslepia – šia galimybe kvies pasinaudoti ir Lietuvos influencerius, o pastarieji jau visai greitai ir patys gali sulaukti naujų mokesčių.
2022-02-03

Paskelbtas populiariausių nuomonės formuotojų sąrašas: rezultatai nustebino

Naujausiais, 2020 m. „Gemius“ e-komercijos duomenimis, Lietuvos ir užsienio nuomonės formuotojus / influencerius socialiniuose tinkluose seka 37% Lietuvos interneto vartotojų, t.y. 5 % daugiau nei praėjusiais metais. Be to, 7,5% (+0,5%*) visų respondentų teigia, jog tai, vienas svarbiausių informacijos šaltinių prieš perkant prekę ar užsisakant paslaugą internetu.
2021-06-28

Žinomi vyrai – apie vaivorykštės perėjos suniokojimą: tokie veiksmai – kiauliški

Pirmadienio vakarą Vilniaus mieste, Pylimo gatvėje keturi asmenys juodais dažais uždažė LGBTQ+ bendruomenės simboliu laikomą „vaivorykštės perėją“. Žinomi Lietuvos žmonės atviri – tokie veiksmai yra šlykštus ir nesąmoningas bandymas provokuoti.
2021-06-01

Nagliui bus atlikta svarbi operacija: trukdė ne vienerius metus

„Noriu pradėti lankyti sporto salę, todėl nusprendžiau išspręsti mane varginusią problemą – operuoti pritrauktą pirštą“, – pasakoja Naglis Bierancas, kuriam šiandien bus atlikta chirurginė operacija. Minėta problema nuomonės formuotojui trukdė jau kurį laiką ir dėl jos netgi teko atsisakyti pamėgtos pramogos – vandenlenčių sporto, rašo pranešime spaudai. Jautė skausmą ir diskomfortą Su šia problema, vadinama Diupitreno kontraktūra, N. Bierancas susidūrė maždaug prieš pusantrų metų.
2020-09-07

Restorano atidarymo šventėje – būrys garsių veidų: Vagonė pasirodė su mylimuoju

Vilniaus senamiestyje įsikūręs restoranas „Belgai“ žinomus svečius sukvietė į savo vasaros kiemelio atidarymą. Gero maisto mylėtojų vakarėlyje svarbiausiu patiekalu tapo midijos! Būtent šiuo gurmanišku, tačiau daugelio lietuvių pamiltu patiekalu garsėja šis restoranas. „Karantinas baigėsi, mes jūsų labai pasiilgome ir vėl esame pasiruošę visus džiuginti geriausiomis midijomis Vilniuje“, – į susirinkusius kreipėsi restorano virtuvės šefas Modestas Brazauskas.
2020-07-16

Stonkuvienė atskleidė, kokia netikėta dovana ją nuvylė: dabar tai kelia šypsena

Jei kada nors teko nusivilti draugų ar artimųjų padovanota kalėdine dovana, žinokite, kad esate ne vienas. IKEA atliktas tyrimas atskleidžia, kad tokią dalią patyrė daugiau nei pusė lietuvių, rašoma pranešime spaudai. Didžiausia galimybė pataikyti su dovana yra įteikti ką nors praktiška – tokias dovanas kaip svajonių įvardija kas antras lietuvis.
2019-10-28

Toleikytė atskleidė, be ko neįsivaizduoja rudens

Šį rudenį parduotuvių tinklas ir interneto parduotuvė „Denim Dream“ švenčia 25-ąjį gimtadienį. Reikšmingos sukakties proga kompanija surengė fotosesiją, kurioje pristato svarbioms rudens ir žiemos progoms skirtas drabužių naujienas. Šventinius įvaizdžius demonstravo modelis Karolina Toleikytė ir socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas, rašoma pranešime spaudai.
2019-10-24

Bierancas prisiminė skausmingą etapą: tą pakeltų ne kiekvienas

Socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas „Instagram“ paskyroje turi per 235 tūkst. sekėjų. Fotografas ir profesionalus šokėjas internetinėje erdvėje išpopuliarėjo žaibiškai, pradėjęs rodyti savo kasdienybę. Daugybę gerbėjų Naglis pritraukė savo natūralumu, linksmos kasdienybės demonstravimu bei drąsa. Taip pat savo įrašuose jis niekuomet nesibijo pavartoti ir necenzūrinių žodžių.
2019-06-19

Su patyčiomis susidūręs Bierancas pasakė, ką galvoja: nesiruošia gyventi kitaip

Ketvirtadienio vakarą žinomi Lietuvos žmonės rinkosi į renginį, skirtą atkreipti dėmesį į vis skaudesnę socialinę problemą – patyčias internete. Renginio metu TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius kalbino įvairius pašnekovus šia ypač jauniems žmonėms aktualia tema.
2019-06-06

Gurevičiūtė ir Bierancas pasinėrė į tamsą: pozavo unikalioje fotosesijoje

Norint savo akimis išvysti pasaulinio garso kūrėjų menines interpretacijas, nebūtina tūkstančius kilometrų keliauti į svetimą šalį. Meno gerbėjų džiaugsmui, tokia galimybė yra ir Lietuvoje. Vilniuje įsikūrusioje galerijoje „TSEKH Vilnius“ apsilankę žiūrovai gali išvysti pasaulinį pripažinimą pelniusio lietuvio Tado Černiausko, geriau žinomo slapyvardžiu Tadao Cern, kartu su „Huawei“ sukurtą ypatingą meninę instaliaciją.
2019-05-09
REKLAMA
REKLAMA

Žinomi influenceriai rinkosi neįprastame renginyje: siūlo nepamiršti pasiimti telefono

Galimybė tamsoje kitaip pažvelgti į meną ir netgi patiems tapti jo dalimi – su šia mintimi ketvirtadienio vakarą į sostinėje įsikūrusią „TSEKH Vilnius“ galeriją rinkosi kviestiniai svečiai, tarp kurių – ir žinomi Lietuvos žmonės. Vytenio gatvėje esančiame meno kampelyje garsus lietuvių menininkas Tadas Černiauskas, pasauliui geriau žinomas kaip Tadao Cern, pristatė savo naują instaliaciją, kurtą su išmaniųjų telefonų gamintoja „Huawei“, rašoma pranešime spaudai.
2019-05-03

Garsenybės pasidalijo jautriomis istorijomis: atvėrė širdis

Ketvirtadienį „Siemens“ arenoje vykusiame jaunimo festivalyje „Vibelift“ žinomi žmonės su tūkstančiais moksleivių dalijosi savo patirtimi ir istorijomis. Kaip rašoma pranešime spaudai, pasibaigus festivaliui, tiek pranešėjai, tiek muzikos atlikėjai vieningai sakė, kad tokios pozityvios, energingos ir draugiškos publikos dar nebuvo matę.
2019-04-12

Naglis Bierancas parašė savo pirmąją knygą: „užkabins“ net pavadinimas

Vienas ryškiausių šių laikų nuomonės formuotojų Naglis Bierancas šiandien festivalyje „Vibelift“ pranešė netikėtą naujieną. Pasirodo, kad žinomas vyras parašė savo pirmąją knygą „Ateities žmogaus fenomenas: kaip neknisti sau proto ir džiaugtis gyvenimu“. Ją jis parašė kartu su psichologu ir filosofu Tomu Lagūnavičiumi. „Gavęs pasiūlymą parašyti knygą, supratau, kad idėja faina ir man patinka. Jos kūrimo metu turėjau pats atsakyti į klausimus, apie kuriuos anksčiau net nepagalvodavau.
2019-04-11

Bierancas atskleidė darbo užkulisius: apie tai niekas nepagalvotų

Socialinių tinklų žvaigždė, šokėjas, fotografas Naglis Bierancas atskleidė slaptą Karolinos Meschino talentą. Pasirodo, ji, kaip ir Naglis, yra lankiusi baleto mokyklą. Baleto meno įgūdžius jie pademonstravo „Gero vakaro šou“ studijoje, o Karolina pribloškė publiką padariusi špagatą. Naglis viešėdamas studijoje demonstravo puikų humoro jausmą, pokalbis su laidos vedėjais Mindaugu Stasiuliu ir Justinu Jankevičiumi liejosi laisvai apie įvairiausius gyvenimo dalykus.
2019-04-03

Naglis atskleidė, kiek uždirba už vieną nuotrauką: suma privers išsižioti

Socialinių tinklų žvaigžde tapęs fotografas ir šokėjas Naglis Bierancas šiuo metu mėgaujasi šimtatūkstantine gerbėjų armija. Savo gyvenimą viešai demonstruojantis vaikinas TV3 laidoje „Raudonas kilimas“ atskleidė savo sėkmės receptą ir tai, kiek jis uždirba. N. Bierancas tvirtino, kad didžiausias jo išskirtinumas – tvirta nuomonė ir neapsimetinėjimas tuo, kuo nesi, tačiau įvairių neigiamų komentarų jam tenka sulaukti iki šiol. „Aš neturiu patikti visiems.
2019-03-09

Naglis Bierancas prisiminė senus laikus: įvertino buvusių kolegų pasirodymą

Nauja valstybinio ansamblio „Lietuva“ programa – folkroko fiesta „Švęskime laisvę“ Vilniaus koncertų salėje „Compensa“ pritraukė daug jaunų veidų. Tarp jų – ir socialinių tinklų žvaigždę, buvusį šio ansamblio šokėją, Naglį Bierancą. Minėdami Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį čia pajėgas sujungė du veržlūs kolektyvai – savo veidą atnaujinusi „Lietuva“ ir gerai žinoma folkroko grupė „Žalvarinis“. Bendras profesionalų projektas Nagliui buvo itin netikėtas, rašoma pranešime spaudai.
2018-12-11

Pamatykite: Naglis Bierancas „X Faktoriaus“ dalyvius įamžino netikėtu būdu

Šį sekmadienį TV3 žiūrovai stebės pirmąjį tiesiogiai transliuojamą „X Faktoriaus“ finalą. Jame pasirodys atrankas įveikę šou dalyviai. Visiems jiems ši diena itin svarbi ir labai laukiama. Pagrindinis „X Faktoriaus“ prizas – televizijos žiūrovų ir muzikos profesionalų liaupsės, šlovė, žinomumas ir 15 tūkstančių eurų. Likus keletui dienų iki pirmosios kovos, dalyviai įsiamžino „X Faktoriaus“ fotosesijoje.
2018-12-05

Vaizdo įrašas iš Naglio praeities plinta it virusas: sunku atpažinti

Socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas neretai pajuokauja, jog dalis jo gerbėjų net nežino, kuo jis buvo anksčiau. Visai neseniai N. Bierancas savo asmeninėje „Facebook“ paskyroje pasidalijo gausybės reakcijų sulaukusiu vaizdo įrašu. „Radau senieną harde. Čia kai ėjau į „Tu gali šokti“ atranką prieš 8-erius metus. Koks vaikas“, – sakė jis. Buvęs TV3 televizijos projekto „Tu gali šokti“ finalininkas Naglis taip pat sulaukė ir komentarų dėl pasikeitusios išvaizdos.
2018-11-26

Naglis Bierancas atskleidė, kiek žmonių yra užblokavęs soc. tinkluose

Maždaug prieš metus fotografas ir šokėjas Naglis Bierancas tapo tikra socialinių tinklų sensacija – jo nuotaikingus vaizdo įrašus „Instagram“ ėmė sekti daugybė įvairaus amžiaus lietuvių. Šiandien vyras turi sukaupęs net 163 tūkst. sekėjų armiją. Vis dėlto kaip ir kiti žinomi žmonės, taip ir Naglis kartais iš sekėjų sulaukia pastabų dėl savo viešinamo elgesio ar keiksmų – naujienų portalui tv3.lt jis papasakojo, ką tokiais atvejais daro.
2018-10-13

Pavydėtinų kūno linkių E. Andreikaitė: „Nemėgstu atrodyti per daug seksualiai“

Ruduo yra pats geriausias metas atnaujinti garderobą ir į savo spintą įsileisti naujų vėjų. Tuo įsitikino ir naujaisiais parduotuvės „Denim Dream“ ambasadoriais tapę Eglė Andreikaitė ir Naglis Bierancas, rašoma pranešime spaudai. Profesionalūs šokėjai smėlio karjeruose surengtoje fotosesijoje pristato rudens-žiemos drabužių naujienas. Gražuolė E. Andreikaitė šiuo metu džiaugiasi gyvenimu Niujorke. Niekada nemiegančiame mieste mergina turi darbą, apie kurį visada svajojo.
2018-09-27

„Instagram“ žvaigždė Naglis Bierancas išliko atviras: davė patarimą moksleiviams

Išbandžius save vienoje profesijoje suprasti, kad ji skirta ne tau nėra blogai. Kaip ir tiksliai nežinoti savo pašaukimo, svarbiausia yra nenustoti jo ieškoti bei viskuo domėtis, tvirtina garsus šokėjas bei fotografas Naglis Bierancas. Profesinio kelio ieškantiems jaunuoliams jis pataria gyvenime veikti tai, kas jiems iš tiesų įdomu, nors pripažįsta, jog tėvų spaudimas renkantis amatą gali būti stipresnis už norus.
2018-09-20

Varžytinėse pardavė butą su Nagliu Bierancu: pirkėjus ir jį ištiko šokas

Socialinių tinklų žvaigždės Naglio Bieranco gyvenimas kartais primena tikrą filmą – visai neseniai žinomas vaikinas savo gerbėjams ir draugams papasakojo istoriją, privertusią kvatoti ne vieną. Vilniaus Naujininkų mikrorajone gyvenantis vaikinas trejus metus nuomojasi būstą iš kito žmogaus. „Mokėjau pinigus už nuomą ir komunalinius mokesčius savo buto šeimininkui, kartais jis atvažiuodavo jų pasiimti, kartais paprašydavo nurašyti skaitiklių parodymus, o kartais – ne.
2018-08-23

„Instagram“ žvaigždė Naglis Bierancas atskleidė, kiek uždirba influenceriai: sumos nustebins

Socialiniuose tinkluose 148 tūkst. sekėjų armiją turintis Naglis Bierancas džiaugiasi populiarumu ir sėkminga karjera. Tiesa, žaibiškai internete savo juokais išgarsėjęs vaikinas ne tik pokštauja – jis taip pat fotografuoja ir šoka. Tiesioginės tv3.lt vaizdo konferencijos metu Naglis atskleidė sumas, kurias uždirba socialinių tinklų nuomonės formuotojai Lietuvoje.   „Gaunu daugybę žinučių iš jaunų žmonių, kurie nori tapti influenceriais ir iš to pragyventi. Tai niekada nebuvo mano tikslas.
2018-08-17

Interneto žvaigždę Naglį sėkmė užklupo netikėtai: „Noriu aplenkti K. Meschino!“

Socialiniai tinklai užima vis didesnę dalį žmonių gyvenime. Juose apstu ne tik įvairių kelionių akimirkų, kūrybinių įrašų, bet taip pat ir asmeninio gyvenimo vaizdų. Būtent jais dalintis pradėjęs šokėjas ir fotografas Naglis Bierancas tapo socialinių tinklų žvaigžde. Nors socialiniuose tinkluose vaikinas išgarsėjo vos per penkerius mėnesius, o šiandien jį gatvėje pažįsta kone kiekvienas, retas žinojo, kuo be savo pokštų pasididžiuoti gali iš Visagino kilęs Naglis.
2018-06-14

G. Gurevičiūtė įsiamžino neįprastoje fotosesijoje: ar rasite skirtumus?

Išmanieji telefonai jau seniai nebenaudojami tik skambučiams ar SMS žinutėms rašyti. Vis dažniau vartotojai, rinkdamiesi telefoną, daugiausiai dėmesio skiria jo kamerai. Tačiau ar išmaniųjų telefonų kamera daromos nuotraukos gali prilygti toms, kurias profesionalūs fotografai daro fotoaparatu? Fotografas Naglis Bierancas pabandė atsakyti į šį klausimą ir šiandien pristatė tokios fotosesijos rezultatą.
2018-05-10

Fotografas N. Bierancas išklojo tiesą apie žinomą dizainerį: vadina valkata, nemoka pinigų

Garsus šalies fotografas Naglis Bierancas pakliuvo į nemalonią situaciją, kurios kaltininkai – mados namų „House of Kikimara“, savinininkai Kristina Valančiūtė ir Danas Zinkevičius. Ilgai dvejojęs, menininkas socialinėje erdvėje pasidalijo įrašu, kuriame išsamiai papasakojo apie šiurkštų kūrėjų elgesį, kuris susijęs ne tik su moralinės gerovės pažeidimu, bet ir piniginiais reikalais. Pasidalijęs šiuo įrašu „facebook“ N. Bierancas sulaukė didžiulio internautų palaikymo.
2017-08-10
Į viršų