N. Šiaudikytė Kalifornijoje apsilankė pas K. Kardashian plastikos chirurgą

Jokia paslaptis, kad pramogų pasaulis sukasi ne tik aplink talentingus, bet ir išpuoselėtą išvaizdą turinčius žmones. Šiuo metu Kalifornijoje viešinti lietuvių atlikėja Neringa Šiaudikytė apsilankė pas populiarų plastikos chirurgą ir pasidalino vizito įspūdžiais.

36

Savo socialiniame tinkle „Instagram“ N. Šiaudikytė pasidalino veido procedūros detalėmis. „Esu Beverli Hilse ir tuoj pat susitiksiu su daktaru Jasonu Diamondu, kuris man atliks nerealią veido procedūrą“, - su sekėjais dalijosi žinoma dainininkė.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Šiaudikytė Kalifornijoje apsilankė pas K. Kardashian plastikos chirurgą

Merginai buvo atlikta lazerinė, atjauninamoji ir švytėjimo suteikianti procedūra. „Esu po procedūros, sveika, gyva, šiek tiek raudonas veidas, bet po dviejų dienų praeis ir tada matysis rezultatas – oda švytės ir spindės“, - džiūgavo ji.

Pasirodo, kad grožio srityje dirbantis daktaras atlieka ne tik kosmetines procedūras, bet ir plastines operacijas. Jo klienčių sąraše – garsiausios pramogų pasaulio moterys, tokios kaip Kim ir Kourtney Kardashian.

Įdomu tai, kad po N. Šiaudikytės vizito, tą pačią dieną daktaro J. Diamondo kabineto duris varstė Kardashianų šeimos narė Kourtney.

„Būtų buvę nerealu prasilenkti šiandien ir pamatyti gyvai... Ech“, - apmaudė neslėpė lietuvių atlikėja.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų