N. Bunkei įsijungė taupymo režimas – apsiperka Lenkijoje: paaiškino priežastį

Kuomet už lango spaudžia daugiau nei -10 laipsnių šaltukas, daugelis lietuvių su malonumu džiaugiasi šiltų namų jaukumu. Tiesa, Natalija Bunkė, net ir užklupus rekordiškiems šių metų šalčiams, nesiruošia nuobodžiauti – dainininkė išsiruošė į trumpą kelionę.

32

„Aš net pirštines užsidėjau vairuojant. Nesąmonė kažkokia, kaip taip įmanoma, -11“, - automobilyje nufilmuotame vaizdo įraše skundėsi atlikėja. Pasirodo, kad šiandien žinoma moteris su draugu išsiruošė į Lenkiją.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. N. Bunkei įsijungė taupymo režimas: skyrė 200 eurų apsipirkimui Lenkijoje

„Žinot, ką veiksiu? Važiuosiu į Lenkiją. Taip sugalvojau, kad reikia užsipirkti skalbiklių visokių, popierių, maisto. Pažiūrėsim ant kiek pigiau“, - gerbėjams ir bičiuliams skelbė ji.

Socialiniame tinkle „Instagram“ N. Bunkė dalinosi ir daugiau trumpų akimirkų iš kelionės automobiliu.

„Žodžiu, pasiėmiau 200 eurų, kadangi važiuosiu ne viena, o su berniuku, jis galės viską panešti, tai pažiūrėsim ar aš tilpsiu į mašiną su visais pirkiniais“, - šmaikštavo dainininkė.

„Mergytės ir berniukai, taupymo režimas įsijungė. Jau užsisakė ir draugės visokių biskvitinių sausainių, paukščių pieno, aš mėgstu ožkos sūrį – tai pažiūrėsime, kiek ten visko yra“, - tolaiu dėstė N. Bunkė.


Rašyti komentarą...
A
Agnietė
2018-02-25 15:47:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prieš rašydamas tokias nesąmones pirmiausia pats apsvarstykite, ką rašote. Aišku, jei prieš važiuodamas nesugebate pasidomėti, kas ką ir už kiek parduoda, tai jau jūsų problema. O lenkiškas maistas dažniau būna dar ir geresnis nei lietuviškas, jeigu žiūri, ką perki. O jei sugebate tik iš lentynų griebti viską, kas pigiausia, aišku, kad "mėšlo" ir prisiperkate. Į jeigu įsivaizduojate, kad lenkiškas maistas Lietuvos gamintojų supakuotas yra aukštesnės kokybės, valio, pirkite jį Lietuvoje.
Atsakyti
-1

w
wes
2018-02-26 12:47:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
snekama apie vis kilancios kainos ir lietuvos politikus , o ne apie maisto kokybe
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų