N. Bunkė šokiruota: „Yva“ atgimė be jos leidimo

Jau šį vakarą, po Sočio olimpiados atidarymo ceremonijos, 21 val. LNK eteryje sensacija virtęs Natalijos Bunkės gimtadienis. Staigmenos viena kitą vijo žaibo greičiu. Pasveikinti Natalijos į „KK2 penktadienį“ atvyko jos klasės draugė Aušra su sūnumi Tomu. Į filmavimą Natalija taip pat buvo atvykusi su sūnumi Kristupu. Studijoje klasės draugės išsiaiškino, kad berniukus gimdė tais pačiais metais ir tą pačią dieną.

Tačiau bene didžiausią gimtadienio staigmeną Natalijai pateikė „Pop ladies“ merginos. Padedamos šokėjos Tinos, kuri turi Natalijos namų Klaipėdoje raktus, vieną tylią naktį jos įslinko į namą ir „pasiskolino“ kone visus senuosius „Yvos“ drabužius. Monikai Šedžiuvienei atiteko rožinis melsvas, Liepai Mondeikaitei – tigrinis, Baibai Skurstenei – stiuardesės, o Katažinai Nemycko – snieguolės kostiumas. Jais apsirengusios merginos atvyko į „KK2 penktadienio“ filmavimą. Operacija buvo labai slapta. Merginos netgi įrašė dainą „Nataška, tu mūsų Nataška“, kurioje išsamiai apdainavo Bunkės gyvenimo vingius. Nusiėmusi akių raištį Natalija apstulbo! „Šį vakarą Tina atgaivino „Yva“, – sakė ji.

REKLAMA

Tačiau tai dar ne visos Natalijos gimtadienio staigmenos „Pop ladies“ merginos Natalijai įteikė simbolinę dovaną, kurios pagrindinė mintis: „neskubėk į trečiąją santuoką, eik ramiai, vėžlio žingsniu“!

Ypatinga N.Bunkės gimtadienio fiesta su įspūdingomis staigmenomis, palinkėjimais, specialiu tortu ir ateities prognozėmis jau šį vakarą, šiek tiek vėliau nei įprastai 21.00, tik per LNK!


Rašyti komentarą...
s
skaitytoja
2014-02-08 10:03:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne, bet jau kad sukurs antraste... visiskai neatitinkancia straipsnio.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų