Muzikiniame šou meilę išpažinusi Bjelle sulaukė atsako

TV3 muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ dalyvė Bjelle melodramų temos filmavime žiūrovus pribloškė savo pasirodymu. Atlikdama dainą ji taip įsijautė, kad ne tik susibraižė kaklą, bet ir apnuogino sielą, viešai prisipažindama, kad dainavo žmogui, kurį myli. Komisijos paklausta, kodėl tai darė taip dramatiškai, Bjelle netikėtai atsivėrė: „Aš nesakiau, kad mes – kartu.“ Merginos žodžiai sulaukė didelio dėmesio.

Po laidos pasirodymo eteryje vargšę Bjelle užplūdo smalsuolių klausimai. „Geresni draugai, buvę simpatijos kamantinėjo: „Tu čia apie mane?“ Bjelle juokiasi ir neslepia, kad jos pareiškimas nepraslydo pro ausis ir pačiam mylimajam. „Žinoma, kad jis sureagavo. Mes nesusipykę, viskas su mumis gerai, puikiai bendraujame. Bet realybė tokia, kad mes nesame kartu.“

Dainininkė neneigia, jog vidiniai išgyvenimai padeda dar geriau atlikti emocionalius pasirodymus. „Šou yra žaidimas, aš irgi žaidžiu. Bet kai jauti kai ką tikro – lengviau žaisti“, – sako Bjelle.

Lig šiol scenoje jai sunkiausia buvo įgyvendinti pasirodymą su aerobikos apranga. „Žiauriai grūmiausi su savo negebėjimais. Todėl, kad niekada nedariau nieko panašaus – nejudėdavau scenoje, visąlaik būdavau jautri. O čia reikėjo šokinėti, rėkauti. Tai buvo sarkastinis numeris“, – pasakoja Bjelle.

REKLAMA

Jau rytoj, šeštadienį, 19.00 val. projekte „Romeo ir Džiuljeta“ talentingos merginos laukia dar vienas išbandymas – ji turės atlikti operos ariją. Tačiau Bjelle pasiruošusi viskam, nes kovoje dėl pagrindinio – Džiuljetos − vaidmens roko operoje ji ketina eiti iki galo. „Visada sakiau: noriu būti Džiuljeta. Vis dar tikiu, kad galiu ja būti, ir matau save atliekančią šį vaidmenį. Bet – būsi ar nebūsi – štai kur klausimas!“ – Hamleto eilutes kvatodama pritaikė Bjelle.

Šiuolaikinė roko opera „Romeo ir Džiuljeta“ statoma pagal kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio ir libreto autoriaus Sigito Gedos kultinę roko operą „Meilė ir mirtis Veronoje“. Režisieriaus Kęstučio Jakšto suburtoje scenos meistrų komandoje – Aleksandras Ivanauskas-Fara, Larisa Kalpokaitė, Karina Krysko-Skambinė, Jeronimas Milius, Viktoras Malinauskas, Ramūnas Rudokas, Juozas Gaižauskas, Vaidotas Martinaitis, Aistis Mickevičius ir kiti.

Kas laimės pagrindinius – Romeo ir Džiuljetos – vaidmenis, paaiškės jau greitai TV3 muzikinio projekto „Romeo ir Džiuljeta“ finale. Roko operos premjera bus parodyta gyvai ir vos dukart – gruodžio 10 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 15 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Bilietus platina „Tiketa“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų