MTV kanalo atstovai oficialiai patvirtino, kad populiariuosius MTV kino apdovanojimus, kurie šiemet vyks birželio 5 dieną Kalifornijoje, JAV, ves lietuviško kraujo turintis aktorius Jasonas Sudeikis. „Aš nuoširdžiai pamalonintas, kad mano mylimiausio kanalo chebrytė pakvietė vesti šios apdovanojimų ceremonijos ir išdalinti skaniausius pasaulyje blizgančius popkornus. Neabejoju, kad aš šiam reikalui tinkamiausias“, - sakė jau šešis sezonus laidą „Saturday Night Live“ vedantis ir tuo pačiu sėkmingą karjerą Holivude darantis komikas.

Mūsų šalies kino teatrų lankytojai visai neseniai su J. Sudeikiu galėjo susipažinti komedijoje „Savaitė be žmonų“. Liepos 8-ąją į Lietuvą atkeliauja dar viena nuotaikinga juosta „Horrible Bosses“, kuriame drauge su J. Sudeikiu pamatysime Jasoną Batemaną bei Jennifer Aniston.

„Sumanus ir juokingas“ yra naujasis mūsų kanalo „rokenrolo“ sinonimas, o šio derinuko vardas mums asocijuojasi su Jasonu Sudeikiu. Jis niekada nepasakoja lėkštų ir jau girdėtų anekdotų, todėl jis idealus mūsų kino apdovanojimų vedėjas. Publika šiemet tikrai gali tikėtis nepakartojamo ir pilvus nuo juoko beraižančio šou su garsiausiomis pasaulio muzikos ir kino žvaigždėmis“, - sakė MTV prezidentas Stephenas Friedmanas.

Nominantai į jubiliejinius, 20-tuosius, apdovanojimus paaiškės jau gegužės 3 dieną. Tuomet internete prasidės balsavimas už geriausius, kuriuos išrinks MTV žiūrovai. Kaip visada, statulėlės atiteks geriausiems Gražiausių muštynių, Įspūdingiausio bučinio, Geriausio blogiuko, Metų filmo ir kitose jau tradicija tapusiose kategorijose.

Anksčiau renginio vairas jau buvo patikėtas Azizui Ansari, Andy Sambergui, Mike'ui Myersui, Jessicai Albai, Lindsay Lohan, Justinui Timberlake'ui, Jackui Blackui ir kitiems žymiems aktoriams.


Rašyti komentarą...
j
jeta
2011-06-09 19:44:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir vėl lietuviškos šaknys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų