Motinystės džiaugsmas: Ieva Mackevičienė pasidalijo jautria naujagimės nuotrauka

Prieš kelias dienas viena garsiausių pramogų pasaulio porų – Ieva ir Rolandas Mackevičiai – socialiniuose tinkluose pranešė džiugią žinią. Šeimai gimė antroji atžala. 

35

Dukrelės susilaukę Ieva ir Rolandas vis dar neslepia džiaugsmo, kuriuo taip pat dalijas ir su savo sekėjais socialiniuose tinkluose. 

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ieva ir Rolandas Mackevičiai džiaugiasi antra atžala

Šiandien žinoma moteris pasidalijo jaukia akimirka, užfiksuota namuose: „Mano komanda“, - skelbė ji. 

Nuotraukoje įamžintas beveik ketverių šeimos pirmagimis Motiejus ir mažoji jo sesutė, gulintys lovoje. 

Kaipmat daugybės „patinka“ paspaudimų bei komentarų sulaukusi Ievos nuotrauka sulaukė liaupsių:

„Kaip jaukiai ir gražiai. Motiejus toks mielas ir rūpestingas didysis broliukas“, - skelbė viena internautė.

Nelengvas nėštumas

Primename, kad visą nėštumo laikotarpį I. Mackevičienė nevengė dalytis  akimirkomis ar net šio ypatingo laikotarpio vargais.

„Pilvas toks didelis, kad nelabai sugebu batus apsiauti. Tik nuotraukose jis atrodo mažas“, – „Instagram“ buvo minėjusi moteris.

Taip pat I. Mackevičienė buvo pasakojusi, kad galvą tenka gerokai pasukti ir rengiantis. „Pagaliau turiu savo džemperį, į kurį telpu ir nereikia iš vyro „skolintis“... Tai yra jaukiausias džemperis ever“, – matuodamasi sutuoktinio drabužį socialinėje erdvėje rašė I. Mackevičienė.

Tiesa, moters mylimasis Rolandas Mackevičius žmona rūpinosi ne tik jai skolindamas savo drabužius, bet ir sukeldamas šypseną. „Instagram“ tinkle „radistas“ su gerbėjais pasidalino profesionalia nuotrauka, kurioje abu sutuoktiniai džiaugiasi didėjančiais pilvukais.

„Kai kažko lauki, atrodo, laikas sustoja. Stengiuosi kaip įmanoma dažniau ją prajuokinti, kad laikas tekėtų nepastebimai“, - atskleidė R. Mackevičius.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų