Yra begalė priežasčių, dėl kurių moterys užsiima seksu su vyru. Vyrai mano, kad taip yra dėl beprotiško vyriško patrauklumo arba tiesiog dėl fizinio potraukio, tačiau tai – netiesa.

Visų faktorių sąrašo pabaigoje, dėl kurių moterys gali su vyrais bendrauti intymiai, yra romantika, santykiai ir aistra. Naujos knygos autoriai „Kodėl moteris užsiima seksu“, psichologijos profesoriai Cidy Meston ir David Buss, išskyrė 200 faktorių. Jie apklausė tūkstantį moterų tam, kad padarytų tokią išvadą.

Autorių teigimu, apklausa parodė, kad moterys vis dėlto nemano, jog vyrai yra patrauklūs, nors štai šie mano, kad dauguma moterų yra patrauklios.

Pasirodė, kad 84 proc. moterų užsiima seksu tik dėl ramaus, stabilaus gyvenimo. Viena iš apklaustųjų pasakė, kad seksas priartina ją prie Dievo, kita paaiškino, jog lytinius santykius su vyru pradeda tik dėl to, kad nenumirtų iš nuobodulio. Dauguma moterų mano, kad seksas yra geriausias ir veiksmingiausias vaistas nuo migrenos. Kai kurios teigė, jog miega su vyrais tik iš gailesčio.

Autoriai atskleidė pagrindinį faktorių – dauguma moterų tikisi finansinės pagalbos. O tiksliau, kas dešimta moteris pasakė, kad užsiiminėjo seksu, tikėdamasi sulaukti dovanų. Taip pat populiarios priežastys buvo įsimylėjėlių vakarienė už apvalią sumelę. Romantiką moterys laikė geru priedu prie sekso.  


Rašyti komentarą...
d
dėdė
2013-11-03 19:17:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
o tai ką gi? nustebot kažkas? šaunuoliai mokslininkai įrodė kas ir taip buvo seniai aišku. jei mylimasi būtų tik iš meilės, tai pasauly egzistuotų vien tik laimingos darnios šeimos, sukriamos iš meilės ir iki kol grabas išskirs. deja, taip nėra, kaip matome patys
Atsakyti
0

d
dariui
2013-11-03 19:23:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
gal jos ir kalės. bet vyrų ne mažesnis procentas užsiima nesantuokiniu sexu
Atsakyti
-1

v
visoms
2013-11-04 11:43:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sexas vardan materialios naudos = avarine seima,trumpalaike nauda,vienisas nelaimingas gyvenimas.
Sexas harmoninguose santykiuose = neisskiriama seima, laimingas gyvenimas.
Ka pasirinkti ???
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų