Moterų pora drąsiai apsinuogina: vadinamos šlykščiais žodžiais

Tinklaraštininkė Corissa Enneking po ilgo laiko išmoko didžiuotis savo apvaliomis kūno formomis. Socialiniuose tinkluose ji – labai aktyvi. Moteris ne tik viešina kadrus iš savo asmeninio gyvenimo, bet ir demonstruoja drabužius stambioms moterims. Negana to, neseniai ji antrą kartą ištekėjo, tačiau jau nebe už vyro, o moters.

28

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moterų pora drąsiai apsinuogina: vadinamos šlykščiais žodžiais

Corissa tikina, kad nepavykus pirmai santuokai, ji pamilo homoseksualią draugę ir negali būti laimingesnė. Visgi, daugybei internautų kliūva tai, kad abi moterys turi nemažai antsvorio. Jos sulaukia skaudžių komentarų, yra vadinamos karvėmis, iš jų tyčiojamasi.

Socialiniame tinkle „Instagram“ pora ne kartą yra pasisakiusi, kad tokie pikti komentarai jų nežeidžia, nes yra tūkstančiai žmonių, kurie jas palaiko.

„Ji myli mane be jokių ribų. Esu tokia laiminga. Dažnai šneku apie pažeidžiamumą ir autentiškumą. Tai darau dėl to, kad mane pačią tai kankina. Lengva su tūkstančiais žmonių kalbėti apie savo svorį, kūną, man lengva viešinti nuotraukas, kuriose aš su bikiniu, kai man gera diena. Šalia manęs yra patys geriausi žmonės, esu apsupta meilės ir gerumo kiekvieną dieną“, – rašė Corissa „Instagram“.


Rašyti komentarą...
I
Izno
2019-01-18 08:05:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasishlykshtetina.
Atsakyti
-1

N
Nuomone
2019-01-17 21:31:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kolkas siame puslapyje nesu mates slykstesniu dalyku. Cia yra pats slyksciausias
Atsakyti
0

P
Plonas.
2019-01-18 08:32:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vis dėl to,gražuolė mūsų Bilevičiūtė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų