Moterų grožio priemonės ir procedūros, kurių vyrai niekada nesupras

Ne paslaptis, kad moterys savo išvaizdai skiria daug dėmesio. Tačiau neretai siekdamos tobulo grožio dailiosios lyties atstovės renkasi neįprastus būdus, kurių vyrai niekaip nesupranta ar net negali pakęsti.

„Pripūstos“ lūpos

Dirbtinai putlios lūpos šiandieniniame pasaulyje tapo beveik norma. Tiesa, neretai vyrai šaiposi iš tokių „ančiuko“ lūpų, todėl kyla klausimas – kodėl moterims tai atrodo gražu? Jos pasiryžta skausmingoms injekcijoms ar specialiai jas didina įmantria makiažo technika. Moterys, atminkite, jog aukščiausia mada diktuoja natūralumo bangą.

Soliariumo įdegis

Visiems žinoma, kad įdegęs kūnas vilioja. Tačiau merginos, kurios per savaitę soliariume praleidžia penkias dienas iš septynių, tikrai turėtų susimąstyti ir pagalvoti, ar tai yra gražu. Vyrams perskrudęs kūnas tikrai nėra pats žavingiausias. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad tai, kas tinka vasarą, nebūtinai tiks ir žiemą. Lengvutė suknelė, švelnus vėjas, šiaušiantis plaukus, ir rudas, saulėje įdegęs kūnas, tikrai nepaliks abejingų vyriškos giminės atstovų, tačiau žiemą intensyvus įdegis tikrai nėra pats geriausias būdas atrodyti gražesnei. Dar vertėtų atsiminti, jog dirbtinis įdegis ypač kenkia jūsų odai ir kelia riziką susirgti odos vėžiu.

REKLAMA

Tinklinės pėdkelnės

Pirmiausia, tinklinės pėdkelnės asocijuojasi su seksualumu. Ši sąsaja kilusi iš suaugusiems skirtų filmų, bet tai, kas gražu ekrane, nebūtinai gražu ir realybėje. Tinklinės pėdkelnės asocijuojasi su gašlumu ir tikrai ne kiekvienas vyras nori, kad šalia esanti moteris keltų įvairias nešvankias asociacijas jo draugams. Tad, eidamos į pasimatymą, nesirinkite tinklinių pėdkelnių – geriau jas pasilikite demonstruoti miegamajame.

Priauginti plaukai

Jei Dievas nedavė ilgų, spindinčių plaukų, tą galima gauti pravėrus piniginę. Apvali sumelė ir jau galite džiaugtis ilgais, liemenį siekiančiais plaukais. Tačiau tai, kas gražu Jums, nebūtinai gali patikti ir Jūsų antrajai pusei. Vyrai nesupranta, kaip galima kažką lipintis, klijuotis, augintis prie plaukų. Taip nereikėtų pamiršti, kad, prisiauginusios plaukus, negalėsite puoštis ypač madingomis kasomis, aukštai surišta „arklio uodega“ ar tiesiog mielu kuodeliu. Pigesnis variantas prisegami plaukų tresai taip pat neatrodo labai žavingai. Visų pirma labai sunku atitaikyti spalvą, segtukai nuolatos atsisega, išslenka iš plaukų. Tad gerai pagalvokite, ar pasirinkusios tapti ilgaplaukėmis, neprašausite pro šalį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų