Moteris užmigo traukinyje ir kai kas siaubingo nutiko jos „pusryčiams“

Ko gero, daugelis iš mūsų puikiai žino tą jausmą, kuomet po siautulingo savaitgalio norisi užkąsti nesveiko maisto ir tiesiog drybsoti lovoje. Panašu, kad tokį planą buvo sugalvojusi ir ši moteris.

38

BBC reperterė James Longman su užsienio portalu dailymirror.co.uk. pasidalino savo slaptai užfiksuota nuotrauka greitajame traukinyje.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žmonės dalinasi nuotraukomis, kuriose įamžinti nepagarbūs keleiviai

Ankstų šeštadienio rytą, kuomet dauguma jaunimo po vakarėlių keliauja namo, traukinio keleivė pastebėjo priešais sėdinčią merginą, kuri buvo užsnūdusi. Akį labiausiai patraukė tai, kad jos rankoje buvo picos dėžė. Deja, jos turinys jau tysojo ant grindų.

Tiesa, žvelgdama į miegančią moterį reporterė svarstė dvi galimybes: „8 valanda ryto. Arba ši moteris keliauja namo po smagaus vakarėlio, arba po naktinės pamainos darbe.“

Netrukus šis kadras buvo įkeltas į socialinį tinklą „Twitter“, kur susilaukė milžiniško populiarumo. Dauguma internautų reiškė liūdesį, mat niekam nepatinka matyti, kaip švaistomas maistas. O ypač pica.


Rašyti komentarą...
V
Vincas
2017-05-03 19:27:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik visiskas debilas toki straipsni gali parasyt... Bus tu picu.ne tragedija juk nescpecialiai meto. buna ir blogiau: zmones tusinukus pameta... va cia tai nelaime... :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų