Moteris teigia, kad vyrams nepatinka jos sėkmė: blogiausia, jeigu uždirbi daugiau nei jis

Jana Hocking mano, kad karjeros siekiančios moterys netraukia daugelio vyrų, nes jie žavisi tik savo sėkme. Kalbėdama su jais apie savo darbą, ji ne kartą sulaukė akių vartymo.

8

Vienišė Jana Hocking mano, kad daugelio vyrų netraukia sėkmingos moterys, tokios, kaip ji.

Rašytoja, neslepianti savo pažinčių nuotykių, matė, kaip „vartomos akys“, kai su vyrais kalba apie savo darbą.

„Matote, aš buvau dviejų skirtingų tipų vyrais. Yra vyrai, kurie nori jums viską papasakoti apie savo karjerą ir išdidžiai kalbėti apie beprotišką stresą ir atsakomybę, kylantį dėl to. Tada yra vyrai, kuriems patinka jo darbas, bet jis labiau džiaugiasi penktadienio vakaro pėdų masažu ir yra pasirengęs įsikurti pas simpatišką damą ir kurti namus su vaikais.

Dabar šiems vyrams nėra nieko blogo, tiesa, atsidurkite pasimatyme su vienu iš jų ir dažnai pamatysite, kaip jų akys užsiverčia, kai pradėsite pasakoti apie savo darbą, įskaitant savo ambicijas ir tikslus.

Iš šono atrodo, kad daugeliui vyrų nemalonu, kai moteris turi sėkmingą karjerą. O dar blogiau, jeigu uždirba daugiau nei vyras“, – sako Jana.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jana Hocking

Jana, populiari žiniasklaidos asmenybė Australijoje, glumina tai, kad daugelis jos sėkmingų draugų vis dar yra vieniši, rašoma news.au.

Ji nežino, ar tai „urvinio žmogaus“ instinktas būti aprūpintoju, atbaido vyrus nuo sėkmingų moterų.

Kitos jos teorijos yra tokios, kad jaunikiams nepatinka „vadovaujančios ar atviros“ moterys, kurios „kėsinasi į jų vyriškumą“.

Laimei, Jana pastebėjo, kad yra keletas vyrų, kurie džiaugiasi galėdami būti su sėkminga moterimi.

Ji sakė: „Aš žinau, kad jie ten. Bet kur jie?“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų