tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Monika Šalčiūtė (tv3.lt fotomontažas)

Socialinių tinklų žvaigždė bei įvairių projektų dalyvė Monika Šalčiūtė visai neseniai nėrė į naują veiklą ir pradėjo groti naktiniuose klubuose. Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad susirinkusi auditorija visuomet ją palaiko, o tai ją tik motyvuoja judėti pirmyn.

9

Socialinių tinklų žvaigždė bei įvairių projektų dalyvė Monika Šalčiūtė visai neseniai nėrė į naują veiklą ir pradėjo groti naktiniuose klubuose. Naujienų portalui tv3.lt moteris pasakojo, kad susirinkusi auditorija visuomet ją palaiko, o tai ją tik motyvuoja judėti pirmyn.

REKLAMA

Pasak M. Šalčiūtės, jai labai patinka stovėti prie DJ pulto, pabendrauti su gerbėjai, tačiau kartais nutinka ir nemalonių situacijų.

Pradėdama pokalbį apie naują veiklą, M. Šalčiūtė tikino, kad viskas įvyko spontaniškai: „Anksčiau mokiausi muzikos mokykloje, todėl nesu nutolusi nuo muzikos. Moku groti instrumentais. Idėja gimė labai spontaniškai ir neplanuotai. Esu šokėja, dažnai šoku klubuose, todėl vakarėliai ir naktinis gyvenimas man nėra svetimas. Šokis – tai ne tik man darbas, bet ir gyvenimo dalis. Pramogų pasaulyje sutinku įvairiausių žmonių, tad vienas iš sutiktų man ir pasiūlė klube ne šokti, bet atsistoti prie DJ pulto.“

Pasak merginos, jai išmokti groti DJ pultu buvo gana paprasta. „Mano atveju viskas daug paprasčiau. Klubuose, kuriuose šoku yra DJ pultai, didžėjai. Tiesiog gali stoti prie jo ir mokytis. Kiti didžėjai man su mielu noru padėjo mokytis groti. Mokausi ir dabar. Tikrai dar nesu profesionali didžėja. Dabar, kai po pertraukos vėl stojau prie pulto, teko nueiti į privačias pamokas. Mokiausi pas kelis didžėjus. Vienas iš jų – BeLeo. Vis dar mokausi pas kitus didžėjus, kurie turi daugiau patirties už mane. Šiek tiek dirbu ir individualiai. Stengiuosi išnaudoti visą laiką ir galimybes. Esu gabi, tad pagrindus išmokau po 2 pamokų, tačiau to neužtenka. Šią veiklą buvau apleidus ir toliau nerealizavau savęs, todėl yra ko mokytis. Turi mokytis ir skirti tam savo laiką. Neužtenka 1 dienos ar 2“, – apie grojimo kelią kalbėjo M. Šalčiūtė.

REKLAMA

Socialinių tinklų žvaigždė tikino, kad konkurencijos nebijo ir džiaugiasi, kad ji į klubus pritraukią didelę auditoriją žmonių: „Mažiausiai suku galvą apie kitus. Žiūriu savo subinės. Nesitikėjau, kad tiek sulauksiu palaikymo. Labai miela gauti tokį palaikymą iš auditorijos. Kas kartą galvoju, kad apsiverksiu. Labai miela. Ateina tikrai daug žmonių. Tačiau tai natūralu, kai turiu tiek sekėjų. Man turbūt ištransliuoti žinutę yra lengviau nei žmogui, kuris Lietuvoje užsiima tik didžėjavimo veikla. Jau ties tuo turiu nemažą įdarbį.“

REKLAMA

Tiesa, M. Šalčiūtė klubuose sutinka ne vieną savo gerbėją, tačiau kartai jie būna ne itin malonūs. „Sulaukiu dėmesio, nesiskundžiu. Malonu, kad kažkam rūpi ir patinku tokia, kokia esu. Pakalbinta visuomet pabendrauju, pasikalbu, skiriu savo laiką, kaip ir jie skiria man. Aišku, kad yra buvę ir nemalonių situacijų. Kartą vaikinas mane tiesiog pasiėmė ir nusinešė. Keistokai kažkaip“, – prisiminė mergina.

Baigdama pokalbį apie didžėjavimą, pašnekovė džiaugėsi, kad jau turi ne vieną užsakymą: „Turiu išankstinių užsakymų, ko tikrai nesitikėjau, nes yra labai daug talentingų didžėjų, kuriuos galėtų pasirinkti vietoje manęs. Artimiausias pasirodymas nusimato rugsėjį. Gal ateityje bus ir daugiau pasirodymų. Pažiūrėsime, nes žmonės ir užsakovai rodo tikrai didelį norą ir susidomėjimą. Čia aš truputį nesiveržiu į tą sceną. Turiu tam asmeninių priežasčių.“

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų