Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Ligotas vaikas nudūrė mokytoja, o kiek nužudė Prezidentas Putinas vaikų , jaunuolių, senolių, kiek žuvo jaunu kareiviu Ukraineciu ir rusų. Rasykyt kiekvieną dena kad matytų pasaulis gal tada P, V supras ką jis padare
Neduok Dieve turėti ir dirbti su tokiais vaikais.
Pas mumi mokyklos iš pradžių visai neįsileido "negražių" neįgaliųjų, o dabar į kitą kraštutinumą.
Tokių neišmokinsi,kam reikalinga ta integraciją,į protingų gyvenimą,traumuoja visus,bet demokratija atseit.
Gerai,kad rašo Lietuva susimąstyti ar reikia integracijai nenormaliems vaikams. Daug ukrajinieciu atvyke su visu tabaru vaikai laukiniai ir keisti. Yra spec. mokyklos ir lai ten mokosi, o netrukdo mokytojams dirbti su normalias vaikais.Mokytojai dirbti negali.Moko normalius vaikus o kiti nenormalus daužo suolus, rėkia ir t.t..Kas čia per nesąmones?
Va tau ir integracija integruoja vaikus su problemomis.ir kenčia normalus vaikai bei mokytojai.Yra baisu.
Ateis ir į Lietuvą tokie dalykai laiko klausimas .
@Minde Jau atėję... Viskas paimta iš vakarų. Sutrikusio intelekto vaikai mokomi bendrose klasėse. Iš tikro trukdo dirbti mokytojams su kitais mokiniais. Būna ir sunkiai valdomų. Ir mokytojai mušami, bet pasiskųsti niekam negali. Situacija sudėtinga. Ir , deja, nesprendžiama.
Va tau ir integracija integruoja vaikus su problemomis.ir kenčia normalus vaikai bei mokytojai.Yra baisu.
Durnaportalio rašliava.
Laabai aktualu,sukrestas,nusteres sokiruotas ir nustulbes.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų