Mokykloje kunigaikščiai kilme nesididžiuoja: joje mokslo metai kainuoja beveik 19 tūkst.

Anglijoje prasidedant mokslo metams, milijonai tėvų susiduria su naujais iššūkiais ir naujomis pradžiomis. Ne išimtis – ir karališkosios šeimos nariai. Princo Williamo ir Catherine Middleton atžalos George, Charlotte ir Louis grįžta į mokslo įstaigas.

Vasaros pabaigoje šeima atostogavo netoliese Anglijos krantų esančiame Isles of Scilly salyne, taip pat karalienės Balmoralės rezidencijoje Škotijoje.

Šešerių Charlotte ir aštuonerių George grįžta į „Year 2“ ir „Year 4“ klases, o trejų jaunėlis Louis , kuris pavasarį pradėjo lankyti darželį, grįš į parengiamąją mokyklai grupę.

Pasak „Mirror“, kunigaikštienei Catherine vaikų išsilavinimas ir dalyvavimas mokykliniuose užsiėmimuose – pagrindinis auklėjimo prioritetas.

„Dėl to, kad jie yra žinomi ir matomi, Williamas ir Catherine visuomet privalo būti labiau organizuoti ir viskam pasiruošę, nei visi kiti tėvai. Tačiau net ir atsižvelgdami į savo statusą, vaikams jie stengiasi suteikti kuo smagesnę vaikystę, nepamiršdami spausti dėl mokslų svarbos.

Catherine labai svarbu, kad jos vaikai laikytųsi gražių manierų ir būtų išauklėti. Ji daug dėmesio skiria manieroms prie stalo, vaikai išmokyti už viską padėkoti ar, kai reikia, atsiprašyti, todėl yra išties mandagūs.

Vis dėlto, jie – tik vaikai. George ir Charlotte mokykloje kartais būna labai išdykę ir nepaklusnūs. Tuomet Williamas ir Catherine bando su jais sėsti ir kalbėtis, jokiais būdais nenumesdami iškilusių bėdų į šoną.

Catherine, kaip ir visi eiliniai tėvai, taip pat aktyviai dalyvauja mokyklinėje veikloje, mielai bendrauja su atžalų klasiokų tėvais ir niekuomet nepabrėžia, kad ji – kunigaikštienė ar tiesiog viršesnė už kitus. Mokyklos veikloje ji yra labai žemiška“, - žurnalui „OK Magazine“ tvirtino šaltinis.

Šaltiniai ne kartą tvirtino, kad mokykloje karališkosios šeimos atžaloms – labai patinka ir ten jie turi nemažą draugų būrį.

Vyresnės šeimos atžalos lanko privačią Thomas Battersea mokyklą, kurioje mokosi vos 600 mokinių. Mokslo metai vienai atžalai šioje mokykloje kainuoja beveik 19 000 svarų sterlingų.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2021-09-06 08:46:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks skirtumas kiek kainuoja mokslas jei tų pinigų nereikia uždirbti :)))))
Atsakyti
0

G
Gaila
2021-09-08 14:57:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taigi ji yra veidmaine ir degrada o nuotraukų fotoshopas kurią panašumą į mano daniskas nuotraukas ji tikisi apsisaukti rumune monarchė taigibkadvkilme jos yra pagalbinėje mokykloje bet aš atjungiau savo įvaizdžius nuo princesės Dianos įvaizdžiu UK.taigi parodys kad data koshinskaitei Kristinos yra ne DK ir ne Eržvilkas ir ne stedmundas o Gelgaudiškio pagalbinė stop data midleton rachely17.tai yra mes ne per vieną su koshinskai bomzais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų