Už asmens sagrybinio ištekėjusi 54-erių Pamela Anderson prakalbo apie vaikus: norėtų žiemos šventes sutikti su pagausėjusia šeima

Holivudo garsenybė Pamela Anderson neseniai ištekėjo jau penktą kartą (du kartus ji buvo ištekėjusi už to paties vyro – aut. past.) ir svajoja apie šeimos pagausėjimą. 54-erių aktorė neslepia, kad jau suaugusiems savo sūnums norėtų pagranduko brolio ar sesės ir netgi svarsto, kad vis dar galėtų pati pagimdyti natūraliai.

Netikėtai apie ketvirtą sutuoktinį Daną Hayhurstą praėjusių metų pabaigoje pranešusi P. Anderson džiaugiasi, kad išgyvena vieną gražiausių laikotarpių. Už asmens sargybinio ištekėjusios aktorės aplinkai artimi šaltiniai teigė, kad ji vėl pasiruošusi tapti mama.

„Žinoma, ji labai mėgautųsi kiekviena akimirka, jei jai pavyktų pastoti natūraliai. Ji įvertina savo amžių ir rizikas, tačiau kaskart prisimena Brigitte Nielsen (buvusi aktoriaus Sylvesterio Stallone žmona – aut. past.), kuri pati pagimdė būdama 54-erių.

Tačiau jie kartu domisi įvaikinimo agentūromis ir jau tvarkosi dokumentus, taip pat neatmeta surogatinės motinos galimybių. Jei jiems pavyktų įsivaikinti, jie būtų laimingi, jei žiemos šventes sutiktų su pagausėjusia šeima“, - šaltinio žodžius cituoja „Mirror“.

Mažai kas pamena, kad prieš beveik du dešimtmečius sekso simboliu vadinta aktorė užsikrėtė hepatitu C ir ilgus metus kovojo su šia liga. 2002-aisiais susirgusi, apie išgijimą ji paskelbė tik 2015 metais.

Tąsyk žurnalui „People“ ji pasakojo, kad per tuos metus jos niekuomet neapleido mintis, kad bet kada ji gali mirti.

„Prieš šešiolika metų hepatito C diagnozė daugeliui skambėjo kaip mirtina liga. Nors aš pati išorėje atrodžiau visuomet pasitikinti savimi, manęs niekuomet neapleido baimė. Man nebuvo pažeisti jokie vidaus organai, nesusidūriau su šalutiniais efektais. Jaučiuosi palaiminta, kad turėjau galimybę įsigyti brangius vaistus, kurie mane išgelbėjo“ - kalbėjo aktorė.

Tuo metu P. Anderson buvo paskirti „Sovaldi“ vaistai, kurie tuomet kainavo apie 73 000 svarų sterlingų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų