naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Olimpietės Modestos Vžesniauskaitės (39) ir milijardieriaus Johno Caudwello (70) šeimoje – ypatinga diena. Šiemet kovo 16-tąją jų pirmagimiui Wlliamui Johnui sukako dveji, o milijardieriaus dukrai iš pirmosios santuokos Libbi – 35-eri.

Olimpietės Modestos Vžesniauskaitės (39) ir milijardieriaus Johno Caudwello (70) šeimoje – ypatinga diena. Šiemet kovo 16-tąją jų pirmagimiui Wlliamui Johnui sukako dveji, o milijardieriaus dukrai iš pirmosios santuokos Libbi – 35-eri.

REKLAMA

Gražia proga ir nuotraukomis sportininkė pasidalijo socialiniuose tinkluose.

„Su gimtadieniu žmogau, kuris padarei mus laimingiausiais tėvais. Taip pat su gimtadieniu šiandien sveikiname Williamo seserį Libby. Fantastiškos dienos mieloji!!!“, – rašė ji.

Primename, kad pora laukia antrojo vaikelio gimimo. Moteris visai neseniai pasidalijo dar negimusios dukrelės nuotrauka.

Modesta socialiniuose tinkluose pasidalijo echoskopo nuotrauka, kurioje matyti jos ir Johno mažylė. Šiuo įrašu M. Vžesniauskaitė sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

REKLAMA

„Ar ji atrodys kaip Johnas, ar aš? Liko tiek nedaug laiko iki to, kai pasisveikinsime su mano pirmąja dukryte, trečiuoju mano vaiku. Jaučiuosi tokia laiminga ir tokia palaiminta kiekvieną dieną! Geriausia gyvenimo dovana yra mano Johnas ir mano šeima“, – rašė M.Vžesniauskaitė.

REKLAMA

Portalas tv3.lt primena, kad prieš savaitę pora atšventė kūdikio sutiktuvių vakarėlį. Šventę porai surengė jųdviejų šeimos nariai ir draugai.

Antroji bendra jųdviejų atžala pasaulį išvys kovo mėnesį – kaip ir praėjusiais metais gimęs jųdviejų pirmagimis Williamas.

Kūdikio sutiktuvių vakarėlio akimirkomis Modesta sutiko pasidalinti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

Dukrelės besilaukianti M. Vžesniauskaitė šventės metu vilkėjo pečius atidengiančią, nėščiosios pilvą išryškinančią suknelę.

REKLAMA

Subtilų įvaizdį pagyvino prancūzų mados namų „Chanel“ vėrinys.

Dviratininkė ir filantropas žinia apie į pasaulį atkeliaujantį jų antrąjį vaikelį pasidalijo su žurnalu „Hello!“ praėjusių metų spalį.

„Mes visai neplanavome turėti dar vieno vaiko, todėl tai buvo graži staigmena. Kai sužinojau, kad vėl esu nėščia, negalėjau tuo patikėti. Maniau, kad nėra jokios vilties susilaukti dar vieno kūdikio, ypač dėl to, kad pirmąkart pastoti prireikė trejų metų. Buvau laiminga ir išsigandusi tuo pačiu metu“, – pripažino Modesta.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris taip pat pasidalino, kaip savo mylimajam pranešė žinia apie nėštumą.

„Nors labai norėjau pasakyti Johnui, jaučiausi sutrikusi, tad palaukiau vieną dieną, kad nusiraminčiau. Tada sugalvojau, kaip jį nustebinti. Papuošiau mūsų miegamąjį balionais ir užrašu: „Sveikiname naująjį tėtį!“. Vyras sakė, kad pamatęs pilną balionų kambarį, nemenkai sutriko. „Kelias sekundes nesupratau, ką švenčiame. Pagalvojau, gal pamiršau mūsų metines? Paskui pamačiau ženklą ir negalėjau nuslėpti šypsenos“, – ir dabar šypsodamasis pasakojo Johnas.

REKLAMA

Primename, kad Modesta Vžesniauskaitė kartu su vyru Johnu Caudwellu 2021 m. kovo mėnesį susilaukė sūnaus. Laimingi tėvai mažylį pavadino Williamu Johnu.

Britų verslininkas jau turi penkis vaikus iš prieš tai buvusių santykių.

Žinoma sportininkė M. Vžesniauskaitė iš praeitos santuokos augina sūnų Leonardą.  

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų