Modelis Solveiga Mykolaitytė įsiamžino filme apie seksą

Birželio 17 d. Lietuvos kino teatruose debiutuosiančioje naujoje lietuviškoje komedijoje „O, ne! O, taip!“ atvirų meilės scenų nebus, tačiau filmo siužetas suksis apie poras ir jų bėdas lovoje. Ši komedija filmavimo aikštelėje subūrė ne tik ryškiausius Lietuvos teatro, kino ir televizijos aktorius, bet ir daug žadančius naujokus. Kino prožektorių šviesas šiame filme išbandė ir garsus Lietuvos modelis Solveiga Mykolaitytė.

42

Niujorke dirbanti manekenė yra filmavusis ne vienoje reklamoje ir net atlikusi kelis epizodinius vaidmenis kine, tačiau vaidmuo komedijoje „O, ne! O, taip!“ jai buvo visiškai nauja patirtis – mergina filme tapo visai neseksualia, ligoninėje dirbančia medicinos seserimi.

(42 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Solveiga Mykolaitytė nusifilmavo filme apie seksą

„Filme „O, ne! O, taip“ bus nemažai erotikos, bet ji bus subtili. Ar pati išdrįsčiau vaidinti erotinėje scenoje? Nesakau ne. Kiekvienas vaidmuo man yra labai svarbus ir, tikiu, jog įtikinamai suvaidinti erotiką nėra lengva, tačiau viskas priklausytų nuo siūlomo filmo siužeto ir koks konkrečiai man tektų vaidmuo“, – pasakoja S. Mykolaitytė.

REKLAMA

S. Mykolaitytė itin vertina jai, kino naujokei, tekusia galimybe savo jėgas filmavimo aikštelėje išbandyti drauge su tokiomis Lietuvos scenos žvaigždėmis kaip Giedrius Savickas, Gintarė Latvėnaitė, Eimutis Kvoščiauskas, Ineta Stasiulytė, Arūnas Storpirštis, Rimantė Valiukaitė ir kitais. Pasak manekenės, šis filmas turėtų patikti humoro jausmą turinčiam žiūrovai, taip pat tiems, kurie nori atsipalaiduoti ir gerai praleisti laika kino teatre: „Juk juoktis visada yra smagu, taip? Tad kviečiu visus juoktis kartu!“

Pagal originalų australo Josho Lawsono scenarijų parengtą filmą „O, ne! O, taip!“ Lietuvoje režisavo populiarios komedijos „Nepatyręs“ režisierius Julius Paulikas, o prodiusavo šio ir visų laikų populiariausios lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų...“ prodiuseriai Paulius Virbickas ir Mantvidas Žalėnas.

Lietuviškoje australų komedijos versijoje, kaip ir originale, pasakojamos penkios penkių porų istorijos. Kiekviena jų – mylinti ir besimylinti, susiduria su labai neįprastomis aplinkybėmis ir absurdiškais nesusipratimais. Pavyzdžiui, vienai jų gyvenimą apkartina merginos įprotis susijaudinti tik verkiant vaikinui, kitai – slaptas moters troškimas būti išprievartautai. Trečiosios poros vyras problemas sprendžia žmonai paslapčia vis duodamas migdomųjų, nes ji žavi mieganti moteris, ketvirtoji romantiškus santykius užmezga sekso telefonu, o penktoji, santuokos bėdas sprendusi pas porų psichologą, pakliūna į šlovės pinkles, kai vyras labiau už gerus santykius pradeda vertinti tariamą vaidybinį savo talentą.

Nuotaikinga lietuviška komedija „O, ne! O, taip!“ Lietuvos kino teatruose bus rodoma jau nuo birželio 17 d.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2016-06-10 09:11:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Garsus Lietuvos modelis. Siaip, kol nepasirode su Sel'u, tol, bent as, jos nezinojau... Tik, aisku, nieko blogo pries ja neturiu, cia tik siaip pastaba.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų