„MIŠKE“ atidarymas – su magišku Jazzu koncertu ir būriu garsių žmonių GALERIJA

Pačioje sostinės širdyje, prie apleistų sostinės Sporto rūmų įsikūrė netradicinė meno ir koncertų erdvė „MIŠKE“. Rugsėjo 21 dieną, pirmadienį, šį unikalų projektą atidarė charizmatiškosios atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu koncertas.

20

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Išskirtinės meninės erdvės „MIŠKE“ atidarymas – su magišku Jazzu koncertu ir būriu garsių žmonių

Lietuvos scenos lakštingalos pasirodymui betono džiunglių apsuptyje sužaliavęs netradicinis jūriniais konteineriais aptvertas miškas suteikė ypatingos mistikos ir magijos.

„Man visada patinka koncertuoti išskirtinėse vietose, kurios savaime padiktuoja nuotaiką, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. – Sporto rūmai man siejasi su tiek daug prisiminimų... Labai gaila, kad ta erdvė nebefunkcionuoja taip, kaip anksčiau... Todėl labai smagu, kad kažkas imasi iniciatyvos kažkuria prasme atgaivinti istoriją! O taip pat šį vėsoką ir darganotą rudenį betono džiunglėse išauginti mišką! Esu dainavus įvairiose netradicinėse vietose, tačiau tokioje – tikrai niekada.“

Klausytojai išgirdo Leono Somovo ir Jazzu žymiausias dainas, tik šį kartą – kitokius jų variantus. Išskirtiniame koncerte skambėjo ne tik savos kūrybos, bet ir kitų kompozitorių, atlikėjų kūriniai, kurie turi ypatingą reikšmę pačiai atlikėjai.

REKLAMA

Betono džiunglių apsuptyje ošiantį mišką savo rankomis sukūrusi landšafto dizainerė Renata Mikailionytė prisipažino, kad kuriant netradicinę erdvę ji siekė, kad ypatingai pasijustų ne tik žiūrovai, bet ir dainininkai. „Labai stengiausi, kad ši mistiška aplinka suteiktų visiškai kitokį jausmą, kuris kažkur nuneštų“, – prisipažino neįtikėtiną faktūrų, spalvos, geoplastikos žaismą 260 kvadratinių metrų plote sukūrusi R. Mikailionytė.

Dėl ribotos „MIŠKE“ erdvės buvo ribojamas ir žiūrovų skaičius. Į išskirtinės meninės erdvės atidarymą susirinko keli šimtai žmonių. Unikaliu projektu susidomėjo ir būrys garsių pramogų, kultūros ir verslo pasaulio atstovų. Renginyje apsilankė Jurgita Jurkutė-Širvaitė, Aistė Paškevičiūtė, Karolina Liukaitytė, Arvydas Anušauskas su žmona, Oneida Kunsunga-Vildžiūnienė su vyru Mykolu Vildžiūnu, Oskaras Koršunovas, Monika Dirsytė, Eglė Daugėlaitė, Simona Paciukonytė su vyru Valdu Petreikiu, Agnė Grigaliūnienė su šeima ir daugelis kitų.

Jazzu koncerto klausytojai pirmieji išvydo „MIŠKE“ erdvę, kurioje rugsėjo 21 – spalio 18 dienomis vyks kultūriniai renginiai, koncertai ir parodos.

Projekto „MIŠKE“ idėjos autorė Vaida Navickaitė pasakojo, jog šio projekto idėja gimė norint priartinti miesto žmogų prie gamtos, atkreipti dėmesį į modernius antrinio žaliavų panaudojimo būdus. Būtent todėl ši meno ir koncertų erdvė buvo sukurta iš septynių jūrinių konteinerių.

„Dienos metu tai bus ekspozicijų erdvė, kurioje eksponuojami įvairių sričių menininkų darbai. Vakarais „MIŠKE“ vyks akustiniai garsiausių atlikėjų koncertai“, - pasakojo viena iš organizatorių V. Navickaitė. Tuo metu, kai vyks parodos, lankytojus prie gamtos priartins ir muzikinis fonas. Netradicinėje erdvėje skambės M. K. Čiurlionio „Miškas“, Vidmanto Blažio gamtos ir paukščių garsų įrašai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų