Mirusi serialo „Pažadėtoji“ žvaigždė – ne vienintelė, sulaukusi tragiškos baigties: pagrindinė aktorė mirė vos 24-erių

Praėjusį mėnesį pasklido žinia apie Lietuvos žiūrovų numylėto serialo „Pažadėtoji“ aktoriaus Sidharth Shukla mirtį sulaukus vos 40-ies metų. Tačiau tai ne vienintelė serialo žvaigždė, mirusi gerokai per anksti.

Serialo gerbėįai ko gero labiausiai įsiminė pagrindinę jo veikėją – Anandi. Ją vaidinusi jaunutė aktorė Pratyusha Banerjee taip išpopuliarėjo, jog gatvėje gerbėjai ją ėmė šiuo vardu ir šaukti. 

Anandi vaidmuo „Pažadėtojoje“ Pratyushai buvo pirmoji didelė rolė – tuo metu, kai ji pradėjo vaidinti šiame seriale, merginai buvo vos aštuoniolika metų. Vėliau mergina pasirodė ir ne viename Indijos realybės šou.

Tačiau Pratyushos Banerjee talentu ir grožiu ekrane gerbėjai džiaugėsi vos šešerius metus. 2010-aisiais Bolivudą pasiekė skaudi žinia – būdama vos 24-erių, Pratyusha netikėtai nusižudė. 

Primename, jog šią savaitę rašėme apie kito šio serialo aktoriaus mirtį. Hindustan Times pranešė, jog rugsėjo 2-ąją mirė garsus indų aktorius Sidharth Shukla. 

S. Shukla gerai pažįstamas ir lietuviams – vyras vaidino seriale „Balika Vadhu“ (liet. „Pažadėtoji“). Šį serialą yra rodžiusi ir TV3 televizija.  

Pranešama, jog vyras netikėtai mirė nuo širdies smūgio.

Garsiam Bolivudo aktoriui buvo vos 40 metų. Sidharth Shukla po infarkto dar buvo gydomas ligoninėje, tačiau nesėkmingai – jo gyvybės gydytojams išsaugoti nepavyko. 

Socialiniuose tinkluose vyro artimiesiems užuojautą reiškė kitos Bolivudo žvaigždės ir jį pažinoję žmonės. 


Rašyti komentarą...
L
Lile
2021-10-25 13:51:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai megau siuos 2 aktorius,gailejausi kai suzinojaiu kad ju neliko,amzinybej gales kurt naujus vaidmenis,o ir mes,po keliasdesimt metu pateksim anapus,noris tiketi,kad po mirties niekas nedingsta,tik keiciasi egzistensija,amzina atilsi...
Atsakyti
0

A
As
2021-10-26 21:43:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai labai gaila
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų