Mirė žinomas rusų humoristas Gračevskis: vyrui buvo 71-eri

Borisas Gračevskis buvo vienas iš humoristinės vaikams skirtos televizijos laidos įkūrėjų. Optimistiškas ir visada linksmas vyras per gyvenimą ėjo su šypsena. Borisas Gračevskis kūrė ateities planus ir labai bijojo palikti savo jauną žmoną ir mažą sūnų. Tačiau sausio 14 dieną, žinomas rusų humoristas mirė nuo koronaviruso sukeltų komplikacijų.

Borisas planavo nufilmuoti komediją ir jau rašė būsimo filmo scenarijų bei norėjo kuo ilgiau likti su mažuoju sūnumi Philipu ir jauna žmona. Bet likimas nutarė kitaip. Gračevskis nespėjo atkurti santykių su savo vyriausia dukra Ksenia, nesutiko anūko, nematė pirmųjų jauniausio vaiko žingsnių, rašoma starhit.ru.

Borisas su žmona Galina Jakovlevna kartu gyveno beveik 35 metus ir susilaukė dviejų vaikų – Maksimo ir Ksenios, todėl žinia apie poros skyrybas buvo nemaloni staigmena jų pažįstamiems. Nepaisant to, net po daugelio metų Gračevskis šiltai atsiliepdavo apie savo buvusią žmoną.

„Aš dievinu šią moterį, gerbiu ją. Nenoriu nieko pasakyti apie šią situaciją. Aš jos neapgavau. Penkerius metus po skyrybų gyvenau vienas. Niekada neleisiu įžeisti moters, nors mes ir išsiskyrėme, Dievas suteikia jai sveikatos“, – kartą apie buvusią žmoną kalbėjo jis.

Maksimas sutiko su tėvo pasirinkimu ir toliau su juo bendravo, tačiau dukra negalėjo atleisti tėvui, kad jis paliko šeimą.

Kai Ksenija susilaukė sūnaus, ji net nesiūlė Gračevskiui jį pamatyti. Borisas bandė pagerinti santykius su dukra, tačiau visi bandymai pasirodė nesėkmingi. „Ji žino, kad esu pasirengęs viską pamiršti ir pasakyti: „Sveika, Ksenija“. Ne, taigi ne“, – sakė jis.

2011-aisiais laikraščio Borisas vedė 37 metais jaunesnę aktorę Aną Panasenko. Po metų pora susilaukė dukters Vasilisos, tačiau tai neišgelbėjo sutuoktinių nuo skyrybų. Nors tarp judviejų pykčių netrūko, galiausiai jiedu susitaikė dėl bendro vaiko.

REKLAMA

Nors po antrų skyrybų Gračevskis žadėjo nebevesti, jis ilgai vienas neužsibuvo. Jauna aktorė Jekaterina Belotserkovskaja ne tik pakeitė režisieriaus požiūrį į santuoką, bet ir atsidūrė šalia jo sunkiausiomis gyvenimo akimirkomis.

„Buvo juokingas apgamas, tačiau pasirodė, kad už jo slypi vėžys. Tokia liga žmogų nužudo per šešis-aštuonis mėnesius. Aš patyriau dvi operacijas, sunkią chemoterapiją, radiaciją. Ačiū Dievui, atsirado vaistų “, – apie kovą su vėžiu pasakojo vyras.

Tačiau gruodį režisierius užsikrėtė koronavirusu ir sunkios būklės buvo paguldytas į ligoninę. Sausio 2 dieną jis ramino gerbėjus sakydamas, kad jam daug geriau, o žmonos meilė padėjo įveikti šią ligą. Tačiau po kelių dienų draugai pranešė, kad jis atsidūrė reanimacijoje.

Deja, šįkart artimųjų maldos ir gydytojų pastangos neišgelbėjo Boriso Gračevskio gyvybės, sausio 14-ąją jis mirė taip ir nepabudęs iš komos. Nors Borisas nugalėjo vėžį, tačiau susilpnėjęs 71 metų vyro kūnas negalėjo susitvarkyti su COVID-19.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų