Mios gyvenime – pokyčiai: atrodo lyg kitas žmogus

„Taip, aš jau kaunietė“, – sako Vilija Pilibaitytė-Mia. Dainininkė nusprendė versti naują gyvenimo lapą ir persikelti gyventi į Kauną.

3

„Man visada Kaunas atrodė gana niūrus, čia nedaug naujų pastatų. Tačiau persikrausčius pamačiau Kauną visai kitu kampu, tai nuostabus miestas, su nuostabiais žmonėmis. Čia žmonės visiškai kitokie. Vilniuje – visi bėga, lekia, neranda laiko sau. O Kaune kitaip, čia žmonės labiau myli gyvenimą ir skiria daugiau laiko sau, kokybiškam laisvalaikiui“, – teigė dainininkė. 

Atlikėja išsikrausčiusi gyventi į Kauną turėjo ir rasti naujus grožio meistrus, kuriems galėtų patikėti savo grožį, rašo pranešime spaudai.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mios gyvenime – pokyčiai: atrodo lyg kitas žmogus

„Nagų specialisto dar neradau, todėl štai – vaikštau su visiškai natūraliais, nelakuotais nagais“, – juokėsi moteris. 

„Tačiau esu labai patenkinta, kad radau labai gerus plaukų priauginimo meistrus, „Elitera“ grožio akademiją Kaune. Nesinori savo plaukų patikėti bet kam, tačiau apie šią studiją buvau girdėjus itin daug gerų atsiliepimų, net gyvendama Vilniuje. Todėl ne tik nesijaudinau, bet netgi laukiau savo vizito. Čia ir kolektyvas – šiltas ir malonus“, – atskleidė atlikėja savo socialiniuose tinkluose. 

Taip pat moteris pasidalijo paslaptimis ir patarimais, dėl ko jos plaukai atrodo tokie gražūs: „Rinkitės gerą plaukų priauginimo meistrą. Man pavyko su plaukų priauginimu atsiauginti savus plaukus, kuo be galo džiaugiuosi. Geri meistrai padarys taip, kad jūsų priauginimas atrodys visiškai natūraliai ir nieko nesijaus. Tik pažiūrėkite, idealiai atitaikyta spalva ir net nesimato kur baigiasi manieji plaukai. Aš negaliu atsidžiaugt rezultatu. Antra – rinkitės plaukų priemones, kurios iš ties tiktų jūsų plaukams. Ne visada kaina parodo kokybę. Jeigu matote, kad plaukai vistiek trupa, neauga, pabandykite kažką pakeisti kasdieninėje rutinoje, galbūt kažką naudojate netinkamo.“ 

Atlikėja pabrėžė, kad visad perka didesnio tūrio plaukų priežiūros priemonių pakuotes, nes taip ir ekonomiškiau, ir nereikia sukt galvos, kad priemonės greit pasibaigs. 

„Ir žinoma, atsakingai rinkitės kirpėją. Kirpėja turi mylėti plaukus, turi nuolat tobulėti, nestovėti vietoje. Pavyko Kaune rast nuostabia stilistę.Papuoliau į tikrai patikimas rankas. Kai Kaune tiek nuostabių meistrų, gyventi čia daug paprasčiau. Juk mes moterys mėgstame puoštis. Man, moteris su ilgais, gražiais plaukais – kažkas tokio! Pamenu, kai pirmą kartą prisiauginau plaukus prieš daugybę metų, atrodo net gyvenimas pasikeitė: sulaukdavau daug daugiau komplimentų, jaučiausi seksualesnė. Todėl tikrai visoms moterims rekomenduoju tai patirti“,– sakė atlikėja.


Rašyti komentarą...
V
Vilius
2020-09-16 11:17:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek sumokėjo už reklamą?
Atsakyti
-8

H
Henrikas
2020-09-16 20:06:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apie kokį čia grožį rašo.. plaukų beveik nėra, krūva dažų ant veido o nuprausus turbūt nesinorėtų nė žiūrėti, be to figūra distrofinė.
Atsakyti
-11

F
Fui
2020-09-16 19:04:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vien reklama.
Kokį grožį ji kam patiki, kad seniai jo nebėra? Plaukučiai ploni, nutįsę...daryk pertrauką nuo tų salonų.
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų