Milijardierės Jenner draugė kardinaliai pakeitė savo šypseną: atskleidė, kodėl tam ryžosi

Milijardierės Kylie Jenner gyvenimas atrodo tiesiog tobulas – mergina nuolat leidžia laiką pramogaudama su savo mylimuoju, dukrele Stormi ir geriausia drauge Jordyn Woods.

25

Daugelis pastebėjo, kad su pastarąja Kylie yra ganėtinai supanašėjusi, o visai neseniai ir Jordyn ryžosi pokyčiams, kurie padėtų būti panašesnei į savo geriausią draugę.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milijardierės Jenner draugė kardinaliai pakeitė savo šypseną: atskleidė, kodėl tam ryžosi

Akyliausi J. Woods gerbėjai pastebėjo, kad pasikeitė merginos šypsena – jei anksčiau tarp dviejų priekinių dantų ji turėjo žavesio suteikintį tarpą, dabar jo nebeliko.

Tiesa, kitaip nei kiti žmonės, J. Woods tikina tai padariusi ne dėl to, kad būtų turėjusi kompleksą. Dar anksčiau kritikuota dėl tarpo tarp dantų, Jordyn tikino, kad jai kitų nuomonė nerūpi – būtent jis padaro ją išskirtine.

Vis dėlto galiausiai gerbėjai pastebėjo, kad mergina jį pasinaikino, todėl ėmė klausinėti.

„Niekuomet nebuvo taip, kad savo šypsenos nemėgčiau – paprasčiausiai norėjau išbandyti kažką naujo. Radau gydytoją, kuriuo pasitikėjau, ir dabar galbūt žmonėms reikės prie to priprasti, tačiau manau, kad gyvenimas sukasi aplink pokyčius. Nepasakyčiau, kad dabar atrodau geriau – paprasčiausiai tai yra nauja mano versija“, – užsienio žiniasklaidai kalbėjo Kylie geriausia draugė.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų