Panašu, kad Joe Jonas išplepėjo „Larry King Live“ laidos žiūrovams apie brolio Nicko Jonas merginą. Visas šis reikalas gal būtų lengviau praslydęs, jei ne merginos vardas. Tai populiaraus „Disney“ serialo ir netrukus Lietuvoje pasirodysiančio filmo paaugliams „Hannah Montana“ žvaigždė Miley Cyrus, teigiama „Forum Cinemas“ pranešime.

„Nemanau, kad yra geriau žinomų, nei Miley Cyrus“ – tarstelėjo Joe Larriui Kingui, kai šis jo paklausė svečio kurio iš brolių mergina yra žinomesnė.

Kai Larris pradėjo kalbėti apie tai, su kuo susitikinėja broliai, Joe ramiai paaiškino, kad turi merginą. O Larriui pradėjus domėtis ar Joe draugė Camilla Belle tiek pat garsi, kaip ir jo šešiolikmečio brolio draugė, Joe visus nustebino pasakęs: „Nemanau, kad yra geriau žinomų, nei Miley Cyrus.“ Šie žodžiai buvo netikėti visiems kas domisi asmeniniu paauglių dievaičių gyvenimu. Miley ir Nickas susitikinėdavo prieš keletą mėnesiu, vėliau jų draugystė nutrūko.

Pati Miley nesenai prisipažino, kad ji ir Nickas atnaujino santykius. „Jis yra geriausias mano draugas ir mes vis dar nuolat kartu smagiai leidžiame laiką. Be jokios abejonės, mes vėl kartu.“ – prisipažino paauglė žvaigždutė kuomet jos paklausė ar sunku dirbti su buvusiu draugu. „Mes negalvojame kaip viskas klostysis toliau, dabar tiesiog smagiai kartu leidžiame laiką. Stengiamės susitikti kiek įmanoma dažniau.“

„Hannah Montana“ Lietuvos kino teatruose pradedamas rodyti liepos 31 dieną, sakoma pranešime.


Rašyti komentarą...
D
Das
2009-07-15 14:23:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAIP IDOMU L:DDDDD
Atsakyti
0

S
Simona
2009-07-15 21:09:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
a man tai dzin kaip sakoma. Ta Miley Cyrus slykstute o ne zvaigzdute.
Atsakyti
0

D
Drius
2009-07-15 22:56:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
kas nori su manim draugaut?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų