Mia ir Vasha – apie paskutines dienas „Burbule“, ašaras ir įtampą: baiminasi tik dėl vieno

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

Šį kartą transliacijoje dalyvavo Mia ir Vasha.

Kadangi iki projekto pabaigos liko vos devynios dienos, moterys neslepia, kad šie du mėnesiai joms nebuvo lengvi: „Esu užsiauginusi labai storą odą, juokiuosi, kad kaip krokodilas vaikščiodavau, bet šis projektas padarė ją dar storesnę. Kas mūsų nenužudo – padaro stipresniais. Mes čia užaugome kaip asmenybės dar labiau. Iš čia visi išeisime pasikeitę, tik nežinau, ar neišbarstysime savo tos stiprybės išėję į platųjį pasaulį“, – kalbėjo Mia.

„Svarbiausia, kad neišeitume per daug sužvaigždėję. Jei netyčia pamatysite, kad elgiuosi ne taip, prašau, pasodinkite mane ant žemės. Praėjusią savaitę mano tėtis pasakė, kad nors mes to nejaučiam, tačiau akivaizdžiai matosi, kaip mums auga karūnos“, – pridūrė Vasha.

Mergina prisipažino, kad paskutinis dienos jai ypač sunkios: „Kas liečia ašaras, aš šiandien verkiau. Tiesiog jaučiu nuovargį, esu pasiklydusi savyje, neberandu vietos, atrodo, kad kartais pritrūksta žodžių. Šiandien neturėjau, ką pasakyti. Tokiomis nuotaikomis ir gyvenu.“

„Čia visiems būna, viskas banguoja. Per savaitę nuotaikų kaitos – labai didžiulės, visi einame iš proto. Man trečiadienį tokia nuotaika buvo, kai galvojau, kad išprotėsiu ir verksiu. Čia gali liūdėti dėl visko, dėl dainos, šokio, viskas labai sujautrinta, sureikšminta ir pastatyta į pirmąją vietą“, – jai antrino Mia.

Tiesa, praėjusį savaitgali, po dviejų mėnesių pertraukos, Vasha pasimetė su savo dukrele Adrija: „Nematyti savo vaiko du mėnesius, man asmeniškai, yra kažkas baisaus. Nenorėčiau to kartoti. Manau, praėjęs savaitgalis ir išmušė mane iš vėžių, nes aš vėl turėjau galimybę apsikabinti savo vaiką ir supratau, kaip aš pasiilgau savo namų ir nuolatinio gyvenimo su vaiku.“

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, laidos pabaigoje senbuviams teko atsisveikinti su dalyviu, kuris, žiūrovų sprendimu, kovos daugiau nebetęs.

Projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu praėjusį sekmadienį  „Burbulą“ palikti teko Irenai Starošaitei.

Praėjusios laidos pabaigoje Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys dalyviams paskelbė apie kiek pasikeitusias taisykles. Šios savaitės temą jie nusprendė paskelbti ne antradienį, kaip būdavo įprasta, o jau sekmadienį vakare. Pasirodo, kad artėjantį sekmadienį dalyviai į sceną galės pasikviesti pagalbą – papildomų atlikėjų ar šokėjų, tačiau kas tai per žmogus, jie turės pasakyti greičiau, nei po paros – jau šį pirmadienį.

REKLAMA

Pokyčių įvyko ir balsavime. Likus paskutinėms savaitėms, svarbiausia už savo numylėtinius balsuoti žinutėmis ar skambučiais sekmadieninių šou metu – būtent šie balsai lems, kuris dalyvis taps nugalėtoju. Šie balsai nebebus sumuojami su balsavimu naujienų portale tv3.lt, tačiau čia daugiausiai balsų surinkęs dalyvis bus apdovanotas papildomais prizais.

Įspūdingiausius pasirodymus „Didžiajame šou burbule“ stebėkite kiekvieną sekmadienio vakarą, nuo 19.30 val. per TV3 ir TV3 Play, o dalyvių gyvenimus sekite kiekvieną dieną per Go3!


Rašyti komentarą...
J
Jonė
2021-05-10 09:54:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mia tave Rradžis ir pasodino ant tos vietos,kur prašeisi. Iš viso esi labiausiai pasikėlusi ir sužvaigždėjusi.
Atsakyti
0

A
Amira
2021-05-13 16:59:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nereikia Vashai plepeti nesamoniu, nereikia vaidinti ir apkalbineti Mia. Sedi ir vaidina suzvaigzdejusia. Ji net ne dainininke, per mamyte papuole, o jau zvaigzde! Siaubas kaip organizatoriai pritaria. O siaip laimes tas, kuris jau seniai nusprestas. Juk ne del balso laimes... Siaip geriausiai ir sudetingiausiai dainuoja MIA!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų