naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Mia Pilibaitytė (tv3.lt fotomontažas)

Atėjus gražiausioms žiemos šventėms dainininkė Mia Pilibaitytė (39 m.) su naujienų portalu tv3.lt pasidalino savo šeimos puoselėjamomis tradicijomis, atskleidė, kaip renkant dovanas pavyksta sutaupyti ir kuri kalėdinė dovana yra tapusi jos talismanu, lydinčiu kiekvieną dieną.

12

Atėjus gražiausioms žiemos šventėms dainininkė Mia Pilibaitytė (39 m.) su naujienų portalu tv3.lt pasidalino savo šeimos puoselėjamomis tradicijomis, atskleidė, kaip renkant dovanas pavyksta sutaupyti ir kuri kalėdinė dovana yra tapusi jos talismanu, lydinčiu kiekvieną dieną.

REKLAMA

Daugelio labai laukiamos Kūčių ir Kalėdų šventės prasdideda nuo pasiruošimo, kurio metu visi renka dovanas norėdami pradžiuginti savo artimuosius, puošia namus ir suka galvas, ką įdomaus padėti ant šventinio stalo. Mia atskleidė, kad šis laukimo ir pasiruošimo laikotarpis jai teikia ne mažiau laimės nei pačios šventės.

„Tas laukimas, tikriausiai, ir yra pats maloniausias, jis prilygsta mažam stebuklui, nes šventės praeina labai greitai“, – sakė dainininkė.

REKLAMA

Moteris tikino, kad net ir sūnui suaugus, eglutę ir namus ji puošia kasmet, tai yra labai svarbi švenčių laukimo dalis.

„Aš visada puošiu eglutę, kur dovanas paskui dėti, jei jos nebūtų? Pas mus jau yra ir eglutė, ir dovanos kai kurios po eglute padėtos. O už padarytus gerus darbus aš vis nuperku po naują dovaną. Šiais metais Kalėdų Senelis bus kažkam labai dosnus“, – šypsodamasi užsiminė V. Pilibaitytė.

REKLAMA

Pašnekovė pasakojo, kad dovanomis artimiesiems pradėjo rūpintis dar spalio mėnesį. Jos teigimu, šeimoje yra tokia tradicija, kad kiekvienas gauna net ne po vieną dovaną, o po kelias, taip sukuriant dar daugiau šventinio džiaugsmo.

„Galbūt jos nekainuoja tūkstančių, bet dovanos yra tokios, kur žinai, kad tikrai žmogus apsidžiaugs pamatęs“, – sakė Mia.

Kalbai pasisukus apie išaugusias kainas Mia teigė, kad jau yra susitaikiusi su tokia situacija ir stengiasi pasinaudoti nuolaidomis bei „Juodojo penktadienio“ išpardavimais, kai galima norimą prekę įsigyti pigiau. Taip pat ji pasakojo nevengianti užsisakyti internetu.

REKLAMA

„Man labai patinka dovanoti dovanas, ypač per Kalėdas. Aš visada stengiuosi apgalvoti kiekvieną dovaną žmonėms, kuriems perku. Eini, renki, stengiesi iš visos širdies ir man tas laikas tiesiog neįkainojamas“, – sakė Mia.

Paklausta apie dovaną, kuri ją pačią labiausiai pradžiugino, dainininkė atsakė, kad tai – sūnaus Mato (22 m.) dovanotas papuošalas.

„Mano myliausia dovana gauta per Kalėdas buvo pernai sūnaus dovanota apyrankė, kurią nešioju kiekvieną dieną, nenusiimu ir laikau ją savo talismanu“, – atviravo pašnekovė.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris atskleidė, kad per šventes susirenka gausus artimųjų būrys, net apie penkiolika asmenų. Dažniausiai visi suvažiuoja pas Mios seserį.

Kaip ir pas daugumą Lietuvos šeimų taip ir pas Mią per Kūčias ant stalo patiekiami dvylika patiekalų. Kažkokio ypatingo patiekalo dainininkė išskirti negalėjo, teigė, kad visi valgiai nesunkiai būtų pagaminami kasdien.

Atlikėja pasakojo, kad atmintyje yra likęs prisiminimas apie močiutės gamintą cibulynę: „Anksčiau mano močiutė gamindavo šaltsriubę su kepta ant krosnies silke. Ji tokia aštroka, labai įdomaus skonio. Aš jau seniai jos nevalgiau. Ši sriuba būdavo toks išskirtinis patiekalas, kurį visada per Kūčias gamindavo močiutė.“

REKLAMA

Mia dalijosi, kad Kalėdų stalui ji ruošia visų šeimos narių skoniui tinkantį patiekalą – keptą antį, taip pat ir baltą mišrainę bei keletą kitų patiekalų, kurie jai tuo metu šauna į galvą. 

Užbaigdama pokalbį atlikėja artėjančių švenčių proga skyrė palinkėjimą: „Visiems labai noriu palinkėti neprarasti tikėjimo stebuklais, nes jie yra tarp mūsų. Stebuklas yra tiesiog nusišypsoti žmogui tuo momentu, kai jam to reikia. Neprarasti tikėjimo stebuklais ir patiems juos kurti.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų