Mia – apie vieną svarbiausių gyvenimo vyrų: galėčiau pavydėti pati sau

Dainininkė Mia Pilibaitytė neslepia – nors Valentino dieną dažniausiai sutinka viena, iš tiesų ji visuomet įsimylėjusi, o pasibaigusių santykių nelaiko pasibaigusia meile. Ir nors daugelį labiausiai domina, ar užimta gražuolės širdis, daugelis pamiršta, kad itin svarbus vyras Mios gyvenime jau yra – tai jos sūnus Matas.

Laidoje „Virtuvės istorijos“ žinoma moteris prabilo ne tik apie Valentino dienos planus, bet ir apie savo brangiausią sūnų.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mia – apie vieną svarbiausių gyvenimo vyrų: galėčiau pavydėti pati sau

Laidoje dainininkė pasakojo, kad karantino rutiną prasklaidyti padeda darbas kitoje TV3 laidoje „Prieš srovę“, o taip pat būtent antrojo karantino metu, savo namuose Kaune, žinoma moteris itin pamėgo gaminti.

Vis dėlto nors daugeliui artėjanti Meilės šventė asocijuojasi su gražiausiomis emocijomis, Mia čia – kitokia. Žinoma moteris pripažino, kad dažniausiai jai ši diena siejasi su… skyrybomis.

„Šitas mano prakeiksmas mane lydi tiek, kiek gyvenu, nuo pirmų mano santykių. Net jei ir turiu tobuliausius santykius, per Valentino dieną būtinai susipykstu. Būtinai! Todėl aš visą gyvenimą Valentino dieną švenčiu viena. Pavyzdžiui, ir  praėjusiais metais buvo Valentinas vienas. Bet kaip man, tai visai gerai, aš jau visai pripratusi. Tad jei kažkam atrodo, kad aš labai per Valentino dieną liūdžiu, tai ne. Aš neliūdžiu. Aš žiūriu mėgstamą filmą, nusiperku ledų – o kartais ir pati sau gėlių – ir taip praleidžiu dieną“, – besišypsodama tikino ji.

O štai sulaukusi klausimo, ar yra romantikė, Mia netrukus išsiduoda: „Labai. Aš esu nepataisoma romantikė ir, galima sakyti, kad man ši šventė turėtų būti tobula ir pati gražiausia metuose. Deja, taip nėra.“

Prabilusi apie meilę atlikėja pasakojo, kad iš tiesų ji jaučiasi įsimylėjusi visą gyvenimą, o ypatingai – šiuo metu. „Žmogus, kurį myliu, tikrai yra. Meilė yra tada, kai įsimyli ir myli jau visam laikui. O ne taip, kaip mes esam linkę – va, santykiai baigėsi ir meilė baigėsi. Man baigėsi santykiai, bet meilė nesibaigė“, – atviravo ji.

REKLAMA

Taip pat Mia prabilo ir apie savo brangiausią vyrą: „Turiu 20 metų sūnų Matą ir mudu sutariame iš tiesų neblogai. Turbūt blogiausias buvo periodas paauglystėje, kai galvojau, kad čia gal ne mano vaikas – kažkas sukeitė ligoninėje (juokiasi). Bet dabar viskas grįžo fantastiškai.“

Atlikėja juokėsi, kad dabar jų didžiausias hobis – jauki filmų peržiūra namuose. „Kaip mama, tikriausiai, aš jam labiausiai esu draugė. Mes vienas su kitu pasidaliname net ir paslaptimis, kas yra labai keista. Net ir aš galiu galiu su juo dalintis paslaptimis ir klausti patarimo. Man smagu, kad jis nuo manęs neslepia kažkokių dalykų – net jei ir padarė kažką blogai, jis nebijo ateiti ir pripažinti, kas atsitiko“, – sakė ji.

Galiausiai moteris pridėjo, kad Matas ją daro labai laiminga: „Galėčiau pavydėti pati sau, nes sūnų turiu tikrai tobulą. Aišku, visi turime kažkokių veliukų, bet kaip mama sūnų turiu tikrai tobulą.“

Visą laidą „Virtuvės istorijos“ su Mia pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2021-02-14 20:41:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu kur morale visos televizijos rodo ta girtuokle zmogus gali suklysti viena karta o ne desimt. Rodykit apie issilavinusius protingus zmones o ne apie kekses girtuokles
Atsakyti
-9

J
Jone
2021-02-14 09:25:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei susidėvėję jau smegenys, tiek reklamuojasi. Ryt jau Kazlauskiene rašys apie save. Jos lenktyniauja, kuri daugiau nesąmonių parašys apie save.
Atsakyti
-7

P
Papaa
2021-02-15 04:44:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mama mija nerimsta,arba tarpukojis niesti arba pachmelo negauna.
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų