REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
10
Metams praėjus po plaukų transplantacijos Vytenis Partikas parodė rezultatus: pokyčius pastebi visi

Plaukų stilistas bei atlikėjas Vytenis Partikas praėjusiais metais vyko į Turkiją ne tik su tikslu pailsėti, bet ir laukė jo operacija. Ten jam buvo atlikta plaukų transplantacija.

10

Plaukų stilistas bei atlikėjas Vytenis Partikas praėjusiais metais vyko į Turkiją ne tik su tikslu pailsėti, bet ir laukė jo operacija. Ten jam buvo atlikta plaukų transplantacija.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt V. Partikas papasakojo apie išvaizdos pokyčius bei parodė plaukų transplantacijos rezultatus.

Vytenis neslėpė, jog pagaliau pavyko įveikti senus kompleksus ir yra patenkintas išvaizdos pokyčiais: „Esu labai patenkintais rezultatais. Galutinis rezultatas pasimatys rugpjūčio mėnesį, bet jau dabar atrodo tobulai. Visi pastebi mano pokyčius ir tai yra akivaizdu.“

Pasak pašnekovo, jo daug pažįstamų irgi kreipėsi į Turkijos specialistus, kad šiems atliktų plaukų transplantaciją. „Labai daug žmonių keliavo į mano kliniką darytis tos pačios plaukų transplantacijos. Ir jau dabar bendrauju su tais žmonėmis. Visi jie liko labai patenkinti“, – šypteli Vytenis.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, dar visai neseniai vyras atostogavo Turkijoje, todėl spėjo apsilankyti klinikoje, kurioje ir buvo atlikta ši procedūra. „Gydytojas pažiūrėjo visą galvą ir pasakė, kad viskas puikiai pavyko. Sakė dar tik 70 procentų matosi rezultatas. Iki rugpjūčio mėnesio dar apie 30 procentų padaugės plaukų. Vizito metu išrašė man ir kitus papildus, kurie yra kurti Turkijoje. Lietuvoje jų nėra, todėl nusipirkau būtent ten. Jie stiprina plauko svogūnėlį ir plaukus padaro stipresnius bei vešlesnius“, – atskleidė plaukų stilistas.

REKLAMA

Paklaustas, ar ateityje nusimato daugiau grožio procedūrų, Vytenis tikino, kad dabar apie tai nemąsto: „Dabar apie jokias procedūras negalvoju. Bet ateityje neneigiu, kad jų nebus.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau rašėme apie kompleksą dėl plaukų ir kelionę į Turkiją.

Pasak pašnekovo, jis drauge su visa savo šeima išvyksta atostogas praleisti Turkijoje, kurioje jam bus atlikta plaukų transplantacija. 

„Į Turkiją vykstu ne tik dėl išsvajotos plaukų transplantacijos operacijos, bet ir dėl atostogų su šeima, nes pastaruoju metu labai daug dirbau. Manau, kad nusipelniau mažų atostogų. Pasirinkau būtent Turkijos šalį, nes Turkija yra viena iš pirmųjų šalių pasaulyje, kuri pradėjo daryti plaukų transplantacijos operacijas. Joje dirba labai gabūs gydytojai, kurie turi ilgametę patirtį. Ši procedūra Turkijoje kainuoja apie 1300 eur. Tuo tarpu Lietuvoje – 3 kartus daugiau. Nuo 4500 eur.“, – pasakojo plaukų stilistas.

REKLAMA
REKLAMA

V. Partikas neslėpė, jog su pirmosiomis plaukų problemomis susidūrė dar būdamas 19-os.: „Visą jaunystę turėjau tobulus ir storus plaukus. 19-os pražilau, o nuo 21-erių pradėjo retėti plaukai ir plonėti. Dabar man 31-eri ir jei nieko nedarysiu, tuomet po kelių metų galiu likti plikas. Ilgai laukiau ir kaupiausi.

Pasiryžau ir nusprendžiau savo svajonę išpildyti. Noriu turėti tobulai gražius plaukus. Plaukų retėjimas pas mane yra viršugalvio srityje. Šioje vietoje ir bus atlikta plaukų transplantacija. Bus papildytos tos vietos, kur labiausiai plaukų trūksta. Esu kirpėjas ir moku savo plaukus susitvarkyti taip, kad niekas šių vietų nepastebėtų, todėl niekas nesupranta, kam man ši operacija reikalinga. Pavargau kiekvieną rytą gaišti laiką prie savo plaukų... Esu plaukų stilistas ir turiu atrodyti tobulai.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Plaukų stilistas neslėpė ir to, jog dėl plaukų retėjimo jaučia didelį diskomfortą. „Jaučiu didelį nepatogumą ir diskomfortą. Aišku, kad prie draugų ar šeimos narių stengiuosi to neparodyti ir į viską žvelgti per juoko prizmę“, – tikino V. Partikas.

Tiesa, Vytenis džiaugėsi, jog dėl šios operacijos sulaukė ir didelio palaikymo iš žmonos Justinos: „Mano žmona mane visuomet palaiko. Ji nori, kad aš būčiau laimingesnis. Ji ragino mane tai atlikti jau praeitais metais, norėjo man gimtadieniui padovanoti šią procedūrą, bet aš atsisakiau, nes nebuvau tam pasiruošęs.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų