Merūnas ir L. Adomaitis ragina paaukoti: kviečia į koncertą

Šį sekmadienį, gegužės 20 d., 18.30 val. Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje vyks paramos koncertas „Kurkime istoriją kartu“. Labdaringas renginys yra skirtas paremti šv. Jono Pauliaus II bažnyčios statybą. Koncerte dalyvaus tokie žinomi atlikėjai, kaip Merūnas, Linas Adomaitis, taip pat duetas „DuoViola“, Martynas Beinaris, Kauno miesto styginių kvartetas Matas Kaunietis ir Dangiras Petraitis.

11

„Kadangi esu kaunietis, nepaprastai džiaugiuosi galėdamas prisidėti prie šio neeilinio įvykio: reikšmingos tiek dvasiniu, tiek istoriniu požiūriu bažnyčios statybų“, – sako operos solistas Merūnas. Žinomas atlikėjas renginio metu atliks akademinės muzikos šedevrus ir vieną lengvosios muzikos kūrinį drauge su Linu Adomaičiu.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sekmadienį kauniečiai susivienys del kilnaus tikslo

„Šventasis Jonas Paulius II yra viena iškiliausių asmenybių pasaulyje. Jo užkrečiantis gerumo ir meilės pavyzdys milijonams žmonių nušvietė kelią. Vieni iš tokių žmonių esame ir mes su žmona Irma. Mes žavimės Jono Pauliaus II figūra ne tik religiniame kontekste, bet ir plačioje žmogiškumo sampratoje. Esu nepaprastai laimingas, kad šios nuostabios asmenybės vardo bažnyčia įgis sielą ir Kaune“, – renginio išvakarėse teigia L. Adomaitis ir ragina visus savo gerbėjus bei bičiulius jame dalyvauti.

REKLAMA

Merūnas pritaria minčiai, kad muzika yra bene tiesiausias kelias į klausytojų širdis. „Tai empyriškai neapčiuopiama, tik pajaučiama, gal dėl to muzika ir yra nepaprasta“, – svarsto operos solistas. Jam antrina ir L. Adomaitis: „Muzika maldos namuose bus, ko gero, taikliausia bendrystės forma. Nuoširdi muzika yra žmogaus ir Dievo bendradarbiavimo vaisius. Kalbantį žmogų gal ir galima pertraukti, bet dainuojančio – niekada. Muzika, kaip ir malda – yra ypatingai stiprus dvasingo bendravimo įrankis“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų