Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Operos solistas Merūnas su žmona Erika augina du pametinukus sūnus. Pasak dainininko, berniukai auga ypač smalsūs ir imlūs naujoms veikloms. Visgi, vyras atskleidžia, pasvajojantis ir apie dukrą. 

Operos solistas Merūnas su žmona Erika augina du pametinukus sūnus. Pasak dainininko, berniukai auga ypač smalsūs ir imlūs naujoms veikloms. Visgi, vyras atskleidžia, pasvajojantis ir apie dukrą. 

REKLAMA

Merūnas pasakoja, karantino ribojimuose atradęs vieną didelį pliusą – užimtas vyras atrado daug daugiau laiko pabūti su šeima. Ir laiko neleidžia tuščiai – atranda naujų nuotykių: „Visada yra ką veikti, aš stebiuosi, kai kiti sako priešingai. Jei neturi tikslų – tada prasideda didžiausios problemos. 

Aš visada ieškau pliusų situacijose. Šiuo atveju buvo didelis džiaugsmas matyti, kaip vaikai keičiasi. Sunku net suvokti, kad tiek laiko niekas nevyksta, pusantrų metų. Daug dabar savęs apmąstymų yra. Ir šiaip, toks įdomus laikas, bus ką anūkams papasakoti“, – juokiasi žinomas vyras. 

O koks Merūnas tėčio vaidmenyje? Pasak jo, nors ir neauklėja vaikų geležiniu kumščiu, šeimoje yra nubrėžiamos griežtos ribos: „Kai jaučiu, kad keliamas balsas prieš mamą ar močiutę, ar svetimoje aplinkoje per daug sau leidžiama, visada yra pas mane brėžiamos tam tikros ribos“.

REKLAMA

Dainininko teigimu, svarbiausia šeimoje – daug kalbėtis įvairiomis temomis: „Mes labai daug kalbamės įvairiausiomis temomis, nuo pagarbos ir meilės artimiesiems, iki įvairių ligų, dvasinio pasaulio, astronomijos, istorijos. Aš matau, kaip jie mąsto, galvoja man įvairius klausimus. Jie labai daug supranta, turim įdomias diskusijas prieš miegą. 

Būna klausiu, ką valgė darželyje, kaip praėjo diena, tai jie sako, kad pavargo nuo tokių klausimų. O aš juk visą dieną jų nemačiau, noriu žinoti. Jie sako, tėti, juk mes neklausiam tavęs tokių klausimų. Pasakiau, kad man malonu būtų sulaukti tokių, tai dabar vis paklausia, kaip mano diena praėjo“, džiaugiasi dviejų berniukų tėtis. 

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Merūno, auklėjimas atsiperka su kaupu – berniukai auga jautrūs ir supratingi: „Ir šiandien matau, susitrenkė vienas kieme žaisdamas, kitas parveda ranką ant peties užmetęs. Sugrįžta tie dividendai su kaupu.“  

Pasaulį sukausčiusi pandemija Vitulskiams padėjo suprasti, kad reikia gyventi čia ir dabar ir nedėti planų į stalčių: „Man 38 metai, aš matau, kaip mano vaikai auga. Tai kartais ir per balas sugalvojam palakstyt, ir su Erika lakstom abu. 

Vaikus mokinam skalbimo mašiną įsijungti, įdėti tabletę, ruošiame gyvenimui nuo pat pradžių. Ir kiaušinienę moka iškepti. 

Aš labai filosofiškai mąstau, ypač pastaruoju metu. Gal branda verčia galvoti aukštesnėmis parabolėmis“, – svarsto M. Vitulskis. 

Dainininko teigimu, auginti pametinukus – sunkiau nei to paties amžiaus vaikus. Merūnas neslėpia, jog šeimoje vis dažniau pasvajoja ir apie dukrą: „Džiaugiuosi, kad tarp sūnų nedidelis tarpas. Nors kartais atrodo geriau jau dvynukai – abu vienu metu augtų. Dabar tikrai nelengva. Pametinukai tokie, vienas provokuoja kitą, kitam jau ramybės norisi nuo brolio. 

REKLAMA
REKLAMA

Pasvajojam apie mergaitę ir jaučiu, kad mintimis prisitrauksime. Norisi save realizuoti vaikuose. Dabar vienas ypatingai reiškiasi muzikoje, kitas labiau į Erikos pusę – sportininkas. Labai jaučiasi, kad skirtingi vaikai. O kiekvienai moteriai, manau, turėti dukrą didelis džiaugsmas, nes tu gali reabilituoti save kaip moterį. Moters viso pasaulio suvokimas lieka dukroje“.

Straipsnio autorė: žurnalistė Laura Blaževičiūtė

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų