Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
10
Merūnas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Šiemet laukiančios šventės bus kitokios, nesvarbu, norime to ar ne. Tačiau Merūnas sako, kad kokia situacija būtų, svarbiausia neatimti iš vaikų kalėdinio džiaugsmo.

10

Šiemet laukiančios šventės bus kitokios, nesvarbu, norime to ar ne. Tačiau Merūnas sako, kad kokia situacija būtų, svarbiausia neatimti iš vaikų kalėdinio džiaugsmo.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt Merūnas pasakojo apie šeimos tradicijas ir kokios nuotaikos vyro jų namuose.

Pasak atlikėjo, per Kalėdas visada laiką leisdavo su šeima, su kuria visada kartu gamindavo maistą. Jis šypsosi, kad bent pastarosios tradicijos laikytis pavyks.

„Maisto ir gaminimo tradicijų mes visada laikomės. Smagu, kai namuose vyrauja ramybė ir visi kartu galime ruošti valgius. Mūsų tradicija tokia, mes nieko neužsakinėjame ir šventiniam stalui viską darome ir kepame patys.

Švenčių esmė ir yra pabūti kartu, surasti bendrų temų, pakalbėti apie praėjusius metus, išėjusius žmones, atėjusius naujus“, – sako jis.

REKLAMA

Namuose – gyva eglė

Atlikėjas neslepia, kad pas juos namuose kalėdinė dvasia jaučiama jau kurį laiką, nes namuose eglutė stovi jau kelias savaites.

„Pačią eglę jau seniai turime, stengėmės išvengti visų žmonių grūsčių, nes kai kurie atrodo, kaip be galvos grūdasi visur. Mes galbūt nesame tokie ekologiškai tvarūs, nes visada gauname gyvą eglę dovanų.

REKLAMA
REKLAMA

Šiais metais namuose irgi stovi didelis, labai įspūdingas kenis. Kol vaikai maži, mažų eglių nesirenkame, nes vaikams labai patinka ir geras emocijas sukuria tos didelės puošmenos.

Atsimenu, kad ir mano vaikystėje, vaikams kuo didesnė eglė buvo renkama. Ta šventine liga susirgęs, savo vaikams paskui ją perduodi. Tad ta šventinė dvasia namuose labai svarbi“, – sako jis.

Stengiasi dėl vaikų

Pasak jo, svarbiausia, kad švenčių dvasios neprarastų vaikai, todėl jis su žmona iš visų jėgų stengiasi, kad sūnums šventės nebūtų kitokios nei įprastai.

„Vaikai gyvena savo pasaulėlyje. Jie žino visą situaciją šalyje ir žino, kad vieni draugai serga, kiti neserga. Supranta, kodėl negalime su jais matytis. Bet Kalėdos jiems yra šventas dalykas.

Jie žino, kad ateis Kalėdų Senelis ir jis jau pakeliui, gal su skafandru. Jau išsiuntę laiškus laukia. Vaikai vis tiek gyvena savo erdvėje, stengiamės jiems diskomforto nesukelti, nes vėliau sukurti saugumo jausmą iš naujo yra labai sunku“, – įsitikinęs jis.

REKLAMA
REKLAMA

Blogai nuotaikai nepasiduoda

Pats Merūnas sako, kad šventinės nuotaikos smarkiai nejaučia, tačiau stengiasi į savo namus neįsileisti ir blogų emocijų.

„Aš pats neįsileidžiu blogų minčių, kol pas mus šeimoje nėra šitos ligos, šito brudo. Aišku, nesu per daug atsipalaidavęs ir neleidžiu sau atsipalaiduoti, bet nuo to mano vaikų šventės neturi nukentėti.

Kol kas Dievas mus myli, stengsimės jo ir toliau nenuvilti. Kalėdos vyks savame rate“, – šypsosi atlikėjas.

Merūnas tikina, kad apie baltas Kalėdas svajoja ir jo vaikai, ir jam pačiam smagiau, kai už lango yra sniego, tačiau šiuo metu yra kur kas svarbesnių dalykų:

 „Manau, kad svarbiau yra visa atmosfera, visa šventinė nuotaika ir kad esame sveiki“, – sako jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų