Merginų žurnalą pirmą kartą papuošė vaikinas: talentą pastebėjo milijonai

Vienas populiariausių grožio ir mados žurnalų visame pasaulyje „Cover Girl“ savo naujausiu numeriu pribloškė pramogų verslą – pirmą kartą visoje leidinio istorijoje ant viršelio pozavo vaikinas.

20

„Youtube“ žvaigždė bei makiažo meistras Jamesas Charlesas iš Niujorko jau seniai turi minią gerbėjų, tačiau po naujausios savo fotosesijos žurnalui „Cover Girl“ – fanų skaičius pradėjo augti kaip ant mielių.

Vaikinas jau nebe pirmą kartą susilaukia žiniasklaidos dėmesio. Praėjusiais metais visažisto nuotrauka mokyklos albume, kuriame jis drąsiai pozuoja pilnu makiažu ir grakščiu rankos mostu pudros šepetėliu braukia sau per skruostą, tapo interneto sensacija.

17-metis vaikinas susilaukė didžiulio susidomėjimo, jam neabejinga tapo net pop atlikėja Katy Perry. Hitų atlikėja su juo mielai įsiamžino fotosesijoje ir tapo tarsi gerąją fėja krikštamote, kuri Jamesą palydėjo iki pat „Cover Girl“ būstinės.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merginų žurnalą papuošė vaikinas: išskirtinį talentą pastebėjo net Katy Perry

„Esu pagerbta, kad galiu paskelbti pirmąjį žurnalo vyruką, Jamesą Charlesą!“, - bendrą nuotrauką su visažistu komentavo žvaigždė.

Makiažo menu paauglys domėtis pradėjo vos prieš metus, tačiau jo talentas žavi ne tik internautus, bet ir pasaulinio lygio žvaigždes, kurios su malonumu atsiduoda jo meistriškoms rankoms.

Anot merginų žurnalo, Jamesas tapo tuo, ko jie jau seniai ieškojo. Jis jaunas, veržlus, išskirtinis bei laužo stereotipus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų