Merginų grupė ūžė Italijoje: vienai teko išsimaudyti nuogai

Pačių darbų įkarštyje grupės „Vyšnios“ narės Sandra Navickaitė, Agnė Jarmalavičiūtė ir Aistė Karanauskytė nusprendė išvykti atostogų. Kadangi Lietuvos nelepino geri orai, merginos nusprendė pailsėti saulėtoje Italijoje. Ten neapsiėjo be nuotykių ir atšventė vienos narės gimimo dieną.

36

„Mums jau reikėjo atsipūsti, kad vėl su nauja jėga grįžtume pasirodyti gerbėjams. Tiesa, dėl išvykos į Italiją teko atsisakyti trijų koncertų, bet pailsėti mums tikrai reikėjo“, - pasakojo grupės „Vyšnios“ narės.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merginų grupė ūžė Italijoje: vienai teko išsimaudyti nuogai

Kadangi merginos dažniausiai koncertuoja savaitgaliais, todėl nusprendė, kad Italijoje idealu bus praleisti darbo dienas. „Viešėjome Romos regione nuo pirmadienio iki pentkadienio“, - sakė Agnė.

„Nusprendėme gyventi atokiau nuo Romos centro, prie jūros. Norėjome ramaus poilsio, turėti galimybę pasideginti ir gerai pasimaudyti. Savo planą įvykdėme su kaupu. Grįžome pailsėjusios ir įdegusios“, - džiaugėsi Aistė.

Tiesa, vieną dieną merginos nusprendė praleisti ir Italijojs sostinėje Romoje. „Aplankėme visas šio miesto įžymybes, lankytinus objektus. Žinoma, atvykome ir į Vatikaną, pamojavome Popiežiui ir grįžome atgal į pajūrio zoną“, - šyptelėjo Sandra.

Beje, pastaroji Romoje atšventė ir savo 27-ąjį gimtadienį. Dainininkės gerai leido laiką savo viešbutyje, prie baseino, kol netikėtai S.Navickaitė sulaukė kitų dviejų narių akibrokšto.

„Aš pozavau gimtadieninėms nuotraukoms prie baseino. Buvau pasipuošusi gražia suknele. O tada... Tada mane kitos narės įstūmė į baseiną. Kadangi drabužiai sušlapo, teko juos nusiimti ir baigti fotosesija jau be jų. Buvo linksma. Ant kolegių nesupykau, nes buvo labai karšta. Kaip tik visos prisijuokėme iš šio akibrokšto“, - prisiminusi nusišypsojo pašnekovė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų