Merginos noras vasarą padirbėti gelbėtoja baigėsi žiauriu išsityčiojimu ir išmetimu

Courtney Harrough yra 24-erių plius dydžio modelis bei gelbėtoja Floridos paplūdimiuose. Ji moka suteikti pirmąją pagalbą ir išgelbėti skęstantį žmogų. Šį darbą ji apibūdina kaip sunkų protiškai ir fiziškai.

19

Visgi, ji turėjo atsisakyti savo svajonės, nes visiems kliuvo jos svoris.

Tris kartus už Courtney lieknesnė moteris treniruočių metu jai be užuolankų išrėžė: „Man sunku patikėti, kad tu iš vis kada nors galėjai būti atletiška plaukikė“.

Tačiau to užsispyrusi mergina nepaisė ir išvyko laikyti gelbėtojų baigiamąjį testą.

Kai ji išlaikė testą ir baigė paskutinius mokymus, sulaukė laiško, kad ji bus atleista vos pradės dirbti.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merginos noras vasarą padirbėti gelbėtoja baigėsi žiauriu išsityčiojimu ir išmetimu

„Kai aš viską išlaikiau ir išmokau, niekas manęs neklausė ir net neužsiminė, kad mano svoris tam yra netinkamas ar galėtų trukdyti. Bet kai atėjo laikas pradėti realiai dirbti, aš sulaukiau žinutės iš gelbėtojų tarnybos, kad jie neturi man tinkamos aprangos - „Jūs nesate tokia, kaip įprasti gelbėtojai ir mes neturime sąlygų jus tokią priimti“, – pasidalino skaudžia žinute Courtney.

Visgi, ji jiems atsakė: „Atsiprašau, bet jūs negalite manęs dėl to nepriimti ar atleisti, nes mokymų metu aš dėvėjau maudymosi kostiumėlį ir jis man be priekaištų tiko. Jūs tikrai negalite manęs dėl to atleisti, nes tai yra diskriminacija ir aš ketinu kreiptis į tarnybas“, – rašė jiems mergina.

Tačiau sulaukė tik dar vieno neigiamo atsakymo: „Mes niekada nebuvo priėmę tokio dydžio darbuotojo kaip jūs, nes jūs nepajėgsite dribti“.

Tada jauna mergina pratrūko ir savo paskyroje parašė žinutę visoms moterims.

„Niekas nežiūri į išvaizdą, kai jam reikia pagalbos ir nežiūri, koks žmogus jį gelbėja. Kreipti dėmesį į išvaizdą mirties ar pavojaus akivaizdoje yra labiau nei absurdiška.

Niekam neleiskite spręsti už jus vien pažiūrėjus į jūsų išvaizdą. Juk vien tai neatskleidžia, koks žmogus esate, ką galite. Ir mano atveju – jie net nežino mano fizinių pajėgumų. Nes kita gali atrodyti tik iš pirmo žvilgsnio tvirta, o realiame gyvenime nesugebėti nieko“, - nevyniojo žodžių į vatą mergina.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų