Mergina už pėdų nuotraukas uždirba 60 tūkst. eurų: papasakojo apie keisčiausius gerbėjų prašymus

Medicinos studentė, kuri praminta „Sweet Arches“ kasmet uždirba kiek daugiau nei 60 tūkst. eurų dėl savo pėdų nuotraukų. Mergina pasakojo, kad kiekvieną dieną iš savo gerbėjų sulaukiau ko ne 100 pranešimų su prašymais, kad ši atsiųsti savo pėdų nuotraukas.

15

Tiesa, 28-erių mergina neslėpė, kad dažnai sulaukia ir labai keistų gerbėjų prašymų.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mergina už pėdų nuotraukas uždirba 60 tūkst. eurų: papasakojo apie keisčiausius gerbėjų prašymus

Portalui mirror.co.uk ji daugiau papasakojo apie pėdų fetišą, uždirbamus pinigus bei keistus prašymus.

Medicinos studentė, uždirbanti daugiau nei 5500 eurų per mėnesį internete parduodanti savo kojų nuotraukas, sako, kad ji skiria nuo 6 iki 10 valandų per dieną, kad jos atrodytų „estetiškai“.

Anot merginos, ji anksčiau nebuvo net pagalvojusi, kad už kojų fetišą gali uždirbti daugybę pinigų:  „Turėdama kojos fetišą, prieš metus pradėjau tai daryti, norėdama pasidalyti savo mielų kojų nuotraukomis. Nemaniau, kad galiu iš to pragyventi.“

„Visada jaučiau kojoms fetišą, mėgavausi pedikiūru ir įsitikinau, kad mano kojos atrodo geros“, –  prisiminė ji.

Moteris pasakojo, kad dažnai dalindavo komplimentus kitiems žmonėms, kurie turėdavo gražias pėdas, o prieš 2 metus jos draugas papasakojo, kad internete yra speciali grupė žmonėms, kurie jaučia fetišą pėdoms.

Ji džiaugėsi, kad grupėje susirado daug bendraminčių ir pradėjo dalintis savo pėdos nuotraukomis bei vaizdo įrašais. Netrukus ji pradėjo uždirbti pinigus už savo pėdų nuotraukas.

Dabar ji kasdien gauna įvairiausių gerbėjų prašymų.

„Kai kuriems žmonėms patinka kojų padai, kai kuriems patinka kojų pirštai, kai kuriems patinka matyti juos skirtingose ​​padėtyse. Žmonės mėgsta žiūrėti, kaip aš valgau su pėdų pirštais, pavyzdžiui, avietes, vynuoges ar pyragus“, –  tikino ji.

„Kiti prašo manęs čiulpti, pabučiuoti ar laižyti kojų pirštus arba prašo, kad atsiųsčiau jiems nusidėvėjusius batus. Daugelis žmonių mėgsta dvokiantį kvapą, tačiau man tai nepatinka“, – pridūrė mergina.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų