naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Turbūt daugelis pripažintų, kad santykiai per atstumą yra sunkūs, o ką jau kalbėti apie tai, kai mylimas žmogus yra kitoje pasaulio pusėje.

Turbūt daugelis pripažintų, kad santykiai per atstumą yra sunkūs, o ką jau kalbėti apie tai, kai mylimas žmogus yra kitoje pasaulio pusėje.

REKLAMA

Tačiau britų infuencerei Janae Owyn atstumas buvo ne riba. Prieš daugiau nei dvejus metus „TikTok“ tinkle ji susipažino su savo sužadėtine Walle Cordero, rašo thesun.co.uk.

Iš Birmingemo kilusi 34 metų moteris tiesioginėje transliacijoje kalbėjo apie tai, su kokio tipo moterimis ji norėjo susitikinėti po to, kai suprato, kad yra demiseksuali.

Demiseksualumas – tai terminas, vartojamas apibūdinti žmogų, kuriam reikia emocinio ryšio, kad jį kas nors seksualiai patrauktų.

Tačiau būtent toje transliacijoje buvo 37 metų Walle, gyvenanti Niujorke, kuri pradėjo komentuoti, sakydama, kad ji labai panaši į tai, ko ieškojo Janae, todėl jos pradėjo rašyti viena kitai žinutes.

REKLAMA

Kalbėdama su „Daily Star“, Janea sakė: „Mes kartu esame dvejus metus ir kelis mėnesius, tačiau susižadėjome praėjus maždaug dviem ar trims savaitėms po to, kai pradėjome bendrauti.

REKLAMA

Tiesiog žinojau, kad ji yra ta vienintelė. Jaučiu, kad daugelis žmonių mano, kad pirmiausia su partneriu reikia padraugauti bent pusmetį, tik tada susižadėti. Man tiesiog nusibodo tokie santykių suvaržymai. Walle pasipiršo man per mano „TikTok“ tiesioginę transliaciją.

Prisimenu, kad buvau šokiruota. Buvau įpusėjusi tepti skaistalus ir pamenu, kaip sustingau. Manau, kad daug žmonių komentaruose buvo taip pat šokiruoti. Sutikau ir nuo to laiko nebesigręžioju atgal.“

REKLAMA

Merginos susižadėjo po trijų savaičių po to, kai susipažino, nors iš tikrųjų nebuvo susitikusios asmeniškai.

Pora planavo susitikti viena su kitu per pirmuosius kelis mėnesius, tačiau jų planai pasikeitė dėl koronaviruso sukeltų kelionių apribojimų. Tačiau kad santykiai nenutrūktų, Janea tvirtina, jog svarbiausia – bendravimas ir pasitikėjimas.

Ji pridūrė: „Tai susiję su bendravimu. Reikia užtikrinti, kad matytumėtės vienas su kitu, reikia rašyti žinutes, skambinti, rodyti meilę, net jei tai yra kažkas mažo, pavyzdžiui, nusiųsti mažą dovanėlę. Maža romantiška žinutė arba tiesiog pasakymas, kad myli. Aš esu nuoširdi mergina, net nesiruošiu meluoti. Man patinka viskas, kas romantiška.

REKLAMA
REKLAMA

Manau, kad santykiai per atstumą priverčia daug labiau vertinti žmogų. Vietoj to, kad būtų tik fizinis potraukis ir kontaktas. Žinoma, fizinis aspektas yra tarsi vyšnia ant torto viršaus.Bet kai tarp jūsų atsiranda ryšys, kurį sukuria emocijos, kai jaučiate vienas kito energiją ir meilę, tai ir yra tai, dėl ko santykiai veikia.“

Galiausiai jos pirmą kartą susitiko, kai 2023 m. sausį Janae 11 valandų skrido iš Jungtinės Karalystės į Niujorką (JAV).

Dabar Janae susitelkusi į jų ateitį ir svarsto galimybę persikelti gyventi į Niujorką, kad galėtų būti kartu su savo partnere, o jų santykius apibūdino kaip "geriausius, kokius ji kada nors yra turėjusi.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų