• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Mama visą naktį budėjo prie sergančio kūdikio, todėl norėjo, kad vyras jai padėtų dienos metu, tačiau šis atrėžė, jog ji turėtų elgtis taip, lyg jo nebūtų namuose.

Mama visą naktį budėjo prie sergančio kūdikio, todėl norėjo, kad vyras jai padėtų dienos metu, tačiau šis atrėžė, jog ji turėtų elgtis taip, lyg jo nebūtų namuose.

REKLAMA

Tas metas, kai tėvai susilaukia kūdikio, pradžioje gali būti labai sunkus. Dažnai pasitaiko bemiegių naktų ar ankstyvų rytmečių, o jei kūdikis jaučiasi blogai, galite visiškai nepailsėti.

Vaikų auklėjimas yra bendros abiejų tėvų pastangos, ir nors moterys dažnai prisiima didesnę atsakomybę už vaikų priežiūrą, labai svarbu jausti partnerio palaikymą – ypač pirmaisiais mėnesiais, rašo mirror.co.uk.

Savaitę atostogavo namuose

Viena moteris pasipiktino savo vyru, kai šis atsisakė jai padėti susirgus dukrelei, nors jau savaitę atostogavo namuose. Mama visą naktį guodė dukrą, bandydama ją užmigdyti, tačiau vyras net nepabudo, o kitą rytą jis liepė žmonai elgtis taip, lyg jo nebūtų, nes nusipelnė kasmetinių atostogų sau.

„Mumsnet“ forume moteris rašė: „Dukrelė didžiąją nakties dalį nemiegojo, bet, galiausiai, 4.30 val. ryte užsnūdo. Vyras tuo tarpu ramiai knarkė ant sofos. Ryte paprašiau kelias valandas pabūti su kūdikiu, kad galėčiau truputį pamiegoti“.

REKLAMA
REKLAMA

Moteris paaiškino, kad jis atsisakė, ir priminė, kad jam atostogos, todėl ji turėtų elgtis taip, tarsi jis būtų darbe.

Pykstu dėl vyro atostogų, nes visos mano atostogos skiriamos dukrai, tačiau jis atrėžė, kad viskas gerai, nes aš nedirbu pirmadieniais ir trečiadieniais, nors šias dienas aš leidžiu su dukrele“, guodėsi moteris.

REKLAMA

 

Dauguma komentavusiųjų smerkė vyrą ir sakė, kad jis turėtų palaikyti žmoną, ypač kai turi laisvą savaitę.

Vienas asmuo rašė: „Nelabai suprantu, kodėl jis nepadeda? Atostogauja? Tarsi jo nėra? Bet jis yra!“.

O kitas pareiškė: „Visiška nesąmonė jis yra vienas iš tėvų. O kada jūs gausite kasmetinių atostogų be vaiko?“.

Trečias rašo: „Jis atostogauja nuo darbo, o ne nuo gyvenimo. Jis turėtų būti pasirengęs prižiūrėti vaiką, kad galėtumėte šiek tiek pailsėti ir atsigauti, kai jis namuose. Juk jis laisvas visą savaitę!“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų