Mergina pareiškė labiau mylinti savo žiurkėną nei vaikiną

Vaikinas, kurio mergina pareiškė, kad ji labiau mylinti žiurkėną nei jį, įsilaužė į savo panelės butą ir paleido žiurkėną į laisvę, skelbia telegraph.co.uk.

30 metų Andrew Walshas paleido į laisvę žiurkėną vardu Harris, po to, kai jo mergina prisipažino Harį mylinti labiau nei vaikiną.

Kaip Walshas iš Blakpulo (Anglija) teisme prisipažino jis keršydamas savo merginai, įsilaužė į jos namus ir paleido į laisvę žiurkėną. Žiurkėnas buvo rastas saugiai besislepiantis po kilimu. Per įsilaužimą vaikinas dar pavogė televizorių.

Kerštaujantis vyras įsilaužė į Julie Hanson butą, kadangi jis žinojo kad mergina tuo metu buvo su mama po bingo žaidimo. Walshas išlaužė priekines duris, paleido Harį iš jo narvelio ir pasišalino iš nusikaltimo vietos nešinas vogtu televizoriumi. Mergina apie įsilaužimą sužinojo tik kitą dieną, kai ji grįžusi namo pasigedo savo žiurkėno.

Kaip teigė kaltintoja, vaikinas teismo proceso metu ne vieną kartą savo merginos prašė atnaujinti jų santykius. Walshas žinojo, kad Julie žiurkėnui jaučia stipresnius jausmus nei jam, todėl tokiu būdu jis manė pašalinsiąs savo konkurentą ir taip lengviau bus užkariauti merginos širdį.

Nusikaltėlio advokatas, teigė besidžiaugiantis, kad žiurkėnas buvo rastas gyvas ir saugus besislepiantis po kilimu.

Vaikinas prisipažino atlikęs šį nusikaltimą. Jis buvo nubaustas 150 valandų viešųjų darbų ir pinigine 145 svarų bauda.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų